Bi şekilde dahili hafızaya ulaşmam lazım, kafayı yicem.

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Bi şekilde dahili hafızaya ulaşmam lazım, kafayı yicem.
arkadaşlar dün gece maxipro5 e cwm yüklerken half brick oldu cihaz. telefonu açarken signature verify failed gibisinden hata veriyor.. cwm yükleme işlemini root explorer ile recovery.img dosyalarını değiştirerek yaptım.. cihazın içinde orjinal recovery dosyasıda duruyor yani. ona ulaşabilirsem cihazı açacağım tek çarem bu şuan için. xda da telefon kapalıyken pembe ekranda dahili hafızaya ulaşabileceğimi söylemişler fakat windows 7 de ve ubuntuda denedim olmuyor. gece 11 den beri uyumadım bu sorunla uğraşıyorum.. konu hakkında yardımcı olacak kimse yok mu?

TheMadness

TheMadness

Üye
Recoverye girip adbden yapabilirsin komut satırıyla

adb pull

Android sdk platform-tools içinde bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Recoverye girip adbden yapabilirsin komut satırıyla

adb pull

Android sdk platform-tools içinde bulabilirsin.
recovery e giremiyorum hocam. Girebilsem illa ki bi çözüm yolu bulurum.. Oraya girmeden ulaşmam gerek hafızaya, yok mu bi yöntemi. İlk defa bu kadar sıkıştım. :S

TheMadness

TheMadness

Üye
Bootloader modu yok mu cihazın? Oraya girebilsen de olur

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
bootloader derken pembe bir ekrana giriyor hocam recovery dışında.. xda'da şey yazmışlar o pembe ekrana geldiğinde usb ile pc ye bağla mount olarak diskler çıkacaktır demiş fakat olmadı.. Türk forumunda ubuntunun direk dahili hafızayı göstereceğini okudum, üşenmedim ubuntu indirip kurdum fakat hala sonuç alamadım. Artık olumluda, olumsuzda olsa her yoruma umutla bakıyorum, her şeyi deniyorum.

TheMadness

TheMadness

Üye
Adbyi dene pembe ekranda

• Beğen
TheMadness

TheMadness

Üye
Disaridayim suan eve gelince anlatirim detayli :)

• Beğen

Üst Alt