Bi Akıl Verin Ne Olur Arkadaşlar

• 23 Ağustos 2014
  • 889 Okunma
  • 20 Cevap

1. Arkadaşlar ben yeni işe girdim yaklaşık 1 ay olacak ancak bu 1 ayın için 15 gün kadar çok sorun yaşadım işte ve ben ay sonunda çıkacam dedim müdüre oda yapma alışırsın dedi ama ben kararlıydım çıkacak dedim neyse ay sonu geldi baktım 1 hafta kaldı ay sonuna ama ortama alıştım arkadaşlar süper herşey yolunda ama ben 1 hafta sonra çıkacam. Şimdi yarın gidip müdüre ben çıkmak istemiyorum desem mi yoksa çıksam mı ama kalmak istiyorum akıl verin ne olur. Kurumsal bi mağaza olduğundan belki benim çıkşımı merkeze yollamıştır bile ne yapsam arkadaşlar fikir verin.
    ---
    kimse bakmıyor mu?

Yazan: Artreverans
  2. Git konuş usta,, aklinda kalacağina,al muduru karsina dusunduklerini anlat. Zaten anlayissiz biri olaydi " ben cikicam " dediginde paketlerdi seni

Mobil cihaz ile gönderdi
    UpOneTR ve Artreverans bunu beğendi.
  3. Müdüre gidip söylediklerimi unutmanızı rica ediyorum diyeceksin. Hepsi bu.

4. Arkadaşlar cesaretimi toplayamıyorum bir türlü yarın son şansım konuştum konuştum ama konuya nasıl girecem bilmem :(

5. SHS

SHS
    Müdür de dicekki ben sana demiştim alışırsın diye, bence bildirmemiştir anca çıkınca bildirir, belli olmadığı için böyle şeyler kendi zor durumda kalır

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR ve Artreverans bunu beğendi.
  6. Zaten bildirdiyse imkansız bi daha şans vermezler yarın cesaretimi toplayıp söyleyecem bana şans dileyin ne olur.

7. İyi şanslar.

Artreverans bunu beğendi.
  8. SHS

SHS
    Hayırlısı arkadaşım

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Bol şans

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

10. Offf nereden söyledim pat diye ne kadar malım yaaa :(

11. Sıkma canını bu kadar her şey olacağına varır.

12. Aynen abide ama insan üzülüyor ama işte hazır sisteme alıştığım ortam ne bileyim yarın konuşup hayırlısıysa olsun hayırlı değilse olmasın. Allah büyük

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  13. Aynen dostum Allah büyük. Zaten fevri bir karar aldığını sana söylemiş. Bu yüzden anlayışla karşılayacağını düşünüyorum. Git konuş sen, olumsuz bir durum olacağını sanmıyorum.

14. Sağol abi içime su serptin. Allah razı olsun. Sonucu buraya yazarım artık. :(

OttomaN TigeR bunu beğendi.
  15. ah dostum biraz sabretseydin böyle olmazdı neyse müdürle konuş anlayış gösterir umarım

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. noldu dostum

liamgallagher bunu beğendi.
  17. Bir selam ver. Müdür ters bir insan olsaydı seni çıkmak istiyorum dediğin gün uğraşmak istemeyip işten çıkartırdı. Bence git konuş en kötü ne olabilir ki?

18. Konu aktiftir. :good:

Son düzenleme: 11 Eylül 2014
  19. e ne oldu baba sonucu yazmamışın :)

Samsung ile gönderdi
  20. Sonucu merak etmiş bazı arkadaşlar halan daha o firmada çalışıyorum. Müdürüm benim için bölge müdürüyle bile konuştu. Sağolsun. Ve 4. ayım bitecek onlar çıkarmadığı sürece ben çıkmayı düşünmüyorum nasipse. Böyle insanla karşılaştığım için çok mutluyum Allaıma şükürler olsun. Allah herşeyi herkese hayırlısıyla versin.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 01:05