Beyoğlu'nda izinsiz gösteri


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAFKAS KARTALI

Üye
    Konu Sahibi

Beyoğlu'nda izinsiz gösteri
Beyoğlu'nda izinsiz gösteri yaparak terör örgütü lehine slogan atan gruba müdahale eden polis, 3 kişiyi gözaltına aldı.


Tarlabaşı'ndaki DTP İstanbul İl Başkanlığı önünde toplanan grup, Galatasaray Meydanı'na yürüdü. Grup burada, oturma eylemi ve terör örgütü elebaşının cezaevi şartlarının iyileştirilmesi talebiyle bir basın açıklaması yaptı.
Güvenlik önlemi alan polisin dağılmaları yönündeki uyarısını dikkate almayan grup, daha sonra terör örgütü lehine slogan atarak, İstiklal Caddesi üzerinde Tünel yönüne doğru yürüyüşe geçti.
Bunun üzerine Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne ait bir polis panzeri, gruba su sıktı. Ardından, ara sokaklara doğru dağılan grup ile polis arasında kovalamaca yaşandı. Bu sırada polis, 3 kişiyi gözaltına aldı.
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Şu hale bak damuz sürülerinin çakal sürülerinin ele başları için alenen gösteri yapıp, basın açıklaması bile yapabiliyorlar. Nasıl bir ülke oluverdik, ne hale soktular ülkeyi. Ülkemizi bu hale getirenlere LANET OLSUN !!!!
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt