Adnan Oktar'ın İlk Sözleri! Kimleri kimleri suçladı

 • 11 Temmuz 2018
 • 320 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Adnan Oktar'ın gözaltına alındıktan sonraki ilk sözleri

  Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Adnan Oktar ve yaklaşık 235 kişi gözaltına alındı. Adnan Oktar gözaltına alındıktan sonra hastaneye getirildiği esnada 'İngilizlerin oyunu' dedi.  Kamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna İstanbul merkezli 5 ilde sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Hava destekli operasyonda Adnan Oktar ve çok sayıda kişi hakkında gözaltı kararı var. Çengelköy'deki evinde gözaltına alınan Adnan Oktar ve korumalarının bir süre polise direndikleri öğrenildi. Bölgeye özel harekat polislerinin gönderildiği belirtildi. Suçlamalar arasında organize suç örgütü kurmak, siyasi ve askeri casusluk, inanç istismarı ve küçük çocuklara taciz iddiaları yer alıyor.

  "KEDİCİKLERİN NEREDE?"
  Adnan Oktar gözaltına alındıktan sonra sağlık kontolü için hastaneye götürüldü.

  Sağlık kontrolünün ardından hastanede bahçesindeki polis otosuna bindirilen Oktar'a çevredekiler tepki gösterdi.

  Kontrollerin ardından hastaneden çıkarılan Adnan Oktar'a, toplanan vatandaşlar "kediciklerin nerede?" diye bağırdı. Bazı kişiler polis aracının camlarını yumrukladı. Oktar daha sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

   


  Yazan: pckologi
 2. Tv kanalı var yıllardan beridir ne işlerle meşgul olduğunu sağır sultan dahi bilir. Suçu dış güçlere atmak marifet oldu.
  Bu vakte kadar yaptığı rezaletlerin faturası neden kesilmedi sorusuna verecekleri mantıklı bir cevapları malesef yok...
   
  MAERKEK bunu beğendi.
 3. ve nasil eliyle koymus gibi tak diye orgutu cokerttiler? Yani 10 yildir calismiyorlardir heralde uzerinde. yeri yurdu belli orgut
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
  sinan yüksel bunu beğendi.
 4. Ulan adnan karılarla cilveleşmişsin harem kurmuşsun klopatra gibi hatunlarla yakayı ele verince ingilizlerin oyunu ha hadi ordan..
   
  iPhone ile gönderdi
  sinan yüksel bunu beğendi.
 5. Harun yahya takma adıyla eskiden kitaplar yazıyordu. Tanımayanların hiç TV yada internet kullanmamış olması gerekir.
  Bu hocaların islama verdiği zararı kimse vermedi. Karı oynatarak habere çıkan birisini yeni keşfetmişler, tebrikler MİT :)
   
 6. Algıya açık bir millet olduğumuz için şarlatan birisinin adının sonuna (Adnan Hoca) eklemişler. Böylece saf (temiz) Müslümanları kolayca kandırıyorlar. Rabbim müslümanlara feraset nasip etsin.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Bizim millet de linç edecek adam arıyor. Devlet kime operasyon düzenlese hemen oraya hücum ediyorlar.

  Ulan bir çoğunuz hoca diyerek inanıyor izliyordunuz. Çoğunuz da kadınlar için takip ediyordunuz. Şimdi mi dini suistimal etmeye, kadınları meta olarak teşhir etmeye başladı bu adam? Bir haftalık bir oluşum mu bu adamın kurduğu düzen ?

  Bizim zihniyetimiz bozuk.

  Millet olarak menfaatimize ters düşmeden bize dini anlatana hoca der elini eteğini öperiz. İşlemek istediğimiz günahlara açık kapı bırakana peygamber gibi bile deriz. Daha ileri gidip putlastiranlar bile var.

  Sonra da o insanlarla ilgili aslında bizim de zihnimizin arka planında yanlış olduğunu bildiğimiz şeyleri devlet güçleri açığa çıkarıp yaptırım uygulayınca, en başta biz taşlarız.

  Biz Müslüman mıyız şimdi, değilsek hangi dine mensubuz bilemedim.
   
  HTC ile gönderdi
  DeV/AsA ve sinan yüksel bunu beğendi.
 8. Zamanında fetoyu orduya sokmamak için mücadele eden İlker Başbuğ gibi adamalara iftiralar atıp ömür boyu hapse atılmasına çanak tutan başta trt olmak üzere tüm medya kuruluşlarıydı. Şimdi olanlar unutuldu adam suçsuzmuş diyorlar. Medya kimin elindeyse şakşakçılar onun yanında. Bu ara çocuk kaçırma, tecavüz ve adam öldürme haberleri bitmiyor.
  Özellikle ülkenin gündemi bunlar. Sanki bir üst akıl topluma bunu yerleştiriyor...
   
  DeV/AsA ve Symbianist bunu beğendi.
 9. Aynen. Bir el kafasına göre gündemi belirliyor sanki. Bu olaylar her zaman vardı ama gündeme gelmiyordu. Ileride yine bir şeyler değişip aslinda bunlar suçsuzmuş asıl suçlu bunlarmis diye bir grup daha çıkar mi çıkar. Ne de olsa bizde insanları bir seye inandırmak çok kolay.
   
  HTC ile gönderdi
  sinan yüksel bunu beğendi.
 10. Güzel bir çıkış, bu gerçekleri saptadığın için ayrıca tebrik ederim.
   
  Symbianist bunu beğendi.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 20:54