Beyler Umreden Xpreai Z getirtcez inşallah

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Umreden Xpreai Z getirtcez inşallah
Beyler abim xperia z alcak inşallah tahmını fıyat ne kadar alan varsa söleyebilirmi görüşleriniz neler sıkıntı olmaz inşallah...Ne diyorsunuz?

burakkk97

Üye

burakkk97

Üye
Benim bildigim bu :bilmm

Kerim.

Kerim.

Üye
Tavsiye etmem ben onu.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bence de böyle bir şansın varsa htc one yada s4 gibi cihazlara bakman daha mantıklı olur.

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum ama xperia z daha çekici geldi.HTc yada s4 le pek farkı yok donanımsal olarak.özelliklede s4 ile.Hem tasarımı hepsininikinden iyi su ve toza karsı dayanıklılığıda.

- - - Eklendi - - -

hadi hayırlısı bakalım z ye niyetlendirdim abimi ama ...

ozgur_473

Üye
xperia z ile s4 arasinda donanimsal fark yok derken? s4 8 cekirdek ayrica piyasanin en yuksek cozunurluklu telefonu olmaya aday suan

emreli01

emreli01

Üye
Bende öne x plus aldım ordan uluslararası garantisi de var jarirden alsın

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
xperia z ile s4 arasinda donanimsal fark yok derken? s4 8 cekirdek ayrica piyasanin en yuksek cozunurluklu telefonu olmaya aday suan
:d: ahahhah a hacı 8 çekirdekli diyonda ne olduğunu bilmiyon.o güç tasarrufu için 4 çekirdeği 1.2 ghz mi ne işte normal 4 çekirdekli 1.7 yada 1.8 ghz olsa gerek.ayrıca z 5 inç 441 ppi yani s4 ten daha küçük boyut daha keskin yazı dmeke..

- - - Eklendi - - -

Bende öne x plus aldım ordan uluslararası garantisi de var jarirden alsın
Hacı kaça mahal oldu toplamda

• Beğen
Tepkiler: Superfan
Superfan

Superfan

Üye
Anlamayan oldu mu deli oluyorum.

1-)Xperia Z ile HTC One - S4 arasında bir sürü fark var.

Exynos Octa , 8 çekirdekli bir işlemci ama hepsi aynı anda çalışmıyor.4'ü normal tüketimde, 4'ü güç tasarruf modunda çalışıyor.

HTC One Snapdragon 600 işlemcisine sahip.

Ve Xperia Z S4 Pro işlemcisine sahip.

Diğer donanım özellikleri çok benzer.

Burada donanım karşılaştırması yaparsak ;

Xperia Z < HTC One < Galaxy S4 ( Globa tabiki )

Böyle sıralansa da bu işlemcilerin hepsi de çok güçlü.Hepsi de gereken işi yapabilecek ve şu an için androidde ki her işlevi yerine getirebilecek, her türlü uygulamayı ve oyunu rahat kaldırabilecek telefon.

O yüzden hangisini alacağın önemli değil.
PPİ değerleri de hepsinin yüksek.Fazla bir keskinlik farkı olacağını zannetmiyorum.
Bence Xperia Z güzel bir seçim.

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Anlamayan oldu mu deli oluyorum.

1-)Xperia Z ile HTC One - S4 arasında bir sürü fark var.

Exynos Octa , 8 çekirdekli bir işlemci ama hepsi aynı anda çalışmıyor.4'ü normal tüketimde, 4'ü güç tasarruf modunda çalışıyor.

HTC One Snapdragon 600 işlemcisine sahip.

Ve Xperia Z S4 Pro işlemcisine sahip.

Diğer donanım özellikleri çok benzer.

Burada donanım karşılaştırması yaparsak ;

Xperia Z < HTC One < Galaxy S4 ( Globa tabiki )

Böyle sıralansa da bu işlemcilerin hepsi de çok güçlü.Hepsi de gereken işi yapabilecek ve şu an için androidde ki her işlevi yerine getirebilecek, her türlü uygulamayı ve oyunu rahat kaldırabilecek telefon.

O yüzden hangisini alacağın önemli değil.
PPİ değerleri de hepsinin yüksek.Fazla bir keskinlik farkı olacağını zannetmiyorum.
Bence Xperia Z güzel bir seçim.
200 mhz için bu sıralamayı yapmak doğru olmaz.yinede ben z den vazgeçmem su geçirmemesiwe tasarımı yeter.

emreli01

emreli01

Üye
Siz htc one i tartisiyorsnz fakat adam arabistandan alacak oraya geldiği ni düşünmüyorum yani onu veya bunu al demenin bir farkı yok :) x peria z tek seçenek ama ben olsam hertürlü htc alırdim

legolas29

legolas29

Üye
    Konu Sahibi
Siz htc one i tartisiyorsnz fakat adam arabistandan alacak oraya geldiği ni düşünmüyorum yani onu veya bunu al demenin bir farkı yok :) x peria z tek seçenek ama ben olsam hertürlü htc alırdim
Ya birazda sony kalitesini sewiyoruz.Ayrıca htc gelmemiş de olabilir.Z tam ideal telefon.200 mhz için htc yada ne biliym başka bişe alınmaz bence..

3onur5

3onur5

Üye
Beyler abim xperia z alcak inşallah tahmını fıyat ne kadar alan varsa söleyebilirmi görüşleriniz neler sıkıntı olmaz inşallah...Ne diyorsunuz?

bende getirtmeyi düşünüyorum dostum haftaya gidicekler ama bulabilirlermi bilmiyorum birde dolandırıcı çokmuş inşallah paramız boşa gitmez 2499 SR arabistanda arap parası sr de 0.489 tl suan 1222tl ye denk gelıyor 120 tl de pasaport kaydı desek 1342 tl ye denk gelicek

blacktalon

blacktalon

Üye
onemli olan 200mhz degil z de snapdragon s4 var one da 600 yani daha yenisi fakat cok fark olacagini sanmam

- - - Eklendi - - -

Bende kendime s2 almayi dusunuyorum nasil yeterli midir :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt