Telefon Tavsiyesi beyler Huawei g8 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
beyler Huawei g8 alınır mı ?
başlıkta da belirttiğim gibi alınabilir mi

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Bende Huawei kullanıcısıyım alacaksan güncelleme konusunda sürünmeye kabullenmek lazım

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Bende Huawei kullanıcısıyım alacaksan güncelleme konusunda sürünmeye kabullenmek lazım
6.0 a güncellenecegi söyleniyor. 2011 yılından beridir Symbian kullanıyorum Sıkıntı olacağını sanmıyorum ancak duruma Göre bakacağım

• Beğen
Tepkiler: okankayci
deadhmachine

deadhmachine

Üye
6.0 a güncellenecegi söyleniyor. 2011 yılından beridir Symbian kullanıyorum Sıkıntı olacağını sanmıyorum ancak duruma Göre bakacağım
Anladım hocam bende g7 var 4.4.4 sürümü var android in alalı yaklaşık 1 sene olmak üzere ve ben aldığım zaman bi hayli süre geçmişti telefon çıktığı tarihten ve bu cihaza da 5.0 verilecek dediler şuan geçtiğimiz günlerde beta testi bitti ve ileride stabil sürümün bize dağıtılmasını bekliyoruz bilmem anlata bildimmi fakat cihazdan çok memnunum 1 senedir hiç sıfırlamadım ve hiç bir şişme yok kasmaya rastlamadım markayı kötülemiyorum yanlış anlamayın gayet memnunum

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Anladım hocam bende g7 var 4.4.4 sürümü var android in alalı yaklaşık 1 sene olmak üzere ve ben aldığım zaman bi hayli süre geçmişti telefon çıktığı tarihten ve bu cihaza da 5.0 verilecek dediler şuan geçtiğimiz günlerde beta testi bitti ve ileride stabil sürümün bize dağıtılmasını bekliyoruz bilmem anlata bildimmi fakat cihazdan çok memnunum 1 senedir hiç sıfırlamadım ve hiç bir şişme yok kasmaya rastlamadım markayı kötülemiyorum yanlış anlamayın gayet memnunum
Sıkıntı Sadece güncelleme

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Sıkıntı Sadece güncelleme
Aynen öyle hocam oda okeyse g7 yi bile alabilirsin g8 i kullanmadığım için birşey diyemiyorum :) ama sanırım 2 farklı modeli vardı dikkat et o konuya :)

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
özellikleri de bu şekilde
Boyutlar: 76.5 x 152 x 7.5 mm Ağırlık: 167 g Bir-çipte-sistemi: Qualcomm Snapdragon 616 MSM8939v2 İşlemci: 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53, 4x 1.2 GHz ARM Cortex-A53, Çekirdekler: 8 Grafik işlemcisi: Qualcomm Adreno 405 Rastgele erişimli hafıza: 3 GB, 800 MHz Yığın hafıza/Bellek: 32 GB Hafıza kartı: microSD, microSDHC, microSDXC Ekran: 5.5 in, IPS, 1080 x 1920 piksel, 24 bit Pil: 3000 mAh, Lityum-iyon polimer İşletim Sistemi: Android 5.1.1 Lollipop Kamera: 4160 x 3120 piksel, 1920 x 1080 piksel, 30 fps SIM kart: Nano-SIM, Nano-SIM / microSD Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot USB: 2.0, Micro USB Bluetooth: 4.0 Navigasyon: GPS, A-GPS, GLONASS Yalnız snapdragon 615 yazıyor bazı sitelerde 616 mi 615 mi

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Huawei nin kendi sitesinde bu şekilde geçiyor 16 gb olan modeli 2 gb ram lı 32 gb olan model ise 3 gb ramli dostum bilgin olsun

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Ve internetten baktığım zaman snap dragon 615 çıkıyor

qashqaix

Üye
Arkadaşlar ben aldım g6 kullaniyordum su an g8 var ebat olarak buyuk olmasinaalismam gerekecek haricinde fiyatina göre iyi bir cihaz diyebilirim.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Bende almayı düşünüyorum Ancak fiyatının biraz daha düşmesini bekleyecem. Hayırlı olsun bu Arada telle ilgili yorumları Bekliyorum

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Teli aldım Yalnız telefonu sim kart olmadığı için kullanamıyorum. Ilk elime ulaştığı zaman Teli açtım Şarji yüzde 73 felandi Şarja taktım. Biraz inceleyeym dedim 10 15 dk kadar Yoğun da kullanmadım ama Şarji yüzde 95 92 lere kadar düştü. Sebebi ne olabilir Ilk android telefonum daha önce android tel kullanmadım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence GerekYok Samsung LG Al Daha İyi

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
Teli aldım