Telefon Tavsiyesi Beyler cok acil telefon onerisi ama cok acil beyler

Sponsorlu Bağlantılar

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Beyler cok acil telefon onerisi ama cok acil beyler
Beyler gm 5 plus sahibiyim ve telefonu yediyuz liraya satip zenfone 2 laser 5.5 inch alsammi gm e gore avantaji ismi, bataryasi perfonmasi biraz daha dusuk olacaktir ne dersiniz beyler oylemi yapsam yoksa gm plus i kullanmaya devam mi edim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Boşa Aksiyona Gerek Yok Bence Çünkü Bu Cihazlar Hep Yurtdışı Kaynaklı Boşa Israfa Gerek Yok Diye Düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Boşa Aksiyona Gerek Yok Bence Çünkü Bu Cihazlar Hep Yurtdışı Kaynaklı Boşa Israfa Gerek Yok Diye Düşünüyorum.
Yani yurtdisi kaynakli derken benim demek istediğim alirsam nasil bi dusus, veya nasil bi yukselis yasarim. Tessekurler

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani yurtdisi kaynakli derken benim demek istediğim alirsam nasil bi dusus, veya nasil bi yukselis yasarim. Tessekurler
Yani Diyorumki Elindeki Cihaz Bozulunada Kadar Kullan Bence.Ülkemizde Dişarıdan Alınan Ürünlere Özellikle Elektronik Konusunda Aşırı Bir İlgi Yığılma Mevcut Bu Alışları Durdurmak Gerek Bence.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Yani Diyorumki Elindeki Cihaz Bozulunada Kadar Kullan Bence.Ülkemizde Dişarıdan Alınan Ürünlere Özellikle Elektronik Konusunda Aşırı Bir İlgi Yığılma Mevcut Bu Alışları Durdurmak Gerek Bence.
Yani ithalatci degil kendi kit aklimla anladigim kadariyla ithaltci yi kast ediyorusun ama ben turkiye garantili

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
elindeki cihaz ile zenfone 2 laser değişmek mantıksız olur
gm5plus snap 617 güzel bir işlemcisi var
zenfone 2 laser 415 pek güçlü denmeyecek bir işlemci
Yani ithalatci degil kendi kit aklimla anladigim kadariyla ithaltci yi kast ediyorusun ama ben turkiye garantili
bence gm türk markası diye demiş onu yabancı ürünleri çok alınıyor biraz da türkler alınsın demiş :)

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
elindeki cihaz ile zenfone 2 laser değişmek mantıksız olur
gm5plus snap 617 güzel bir işlemcisi var
zenfone 2 laser 415 pek güçlü denmeyecek bir işlemci
Yani alacagim 5.5 inch modeli evet biraz islemci olarak geride kaliyor ama batarya bana cazip geliyor.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
+ olarak gm 5 plus 3 yıl daha güncelleme alacak zenfone laser yarın bile güncellemeyi kesebilir belki de kesti benim haberim yok :D

• Beğen
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Yani alacagim 5.5 inch modeli evet biraz islemci olarak geride kaliyor ama batarya bana cazip geliyor.
işlemci bataryadan daha önemli snapdragon 415 güç tüketiminde nasıl araştırıp ona göre bataryaya bakıp almak lazım sonra şarjı bugün iyi olur yarın işlemci bataryanın içine eder
Sence dusme yasarmiyim veya yukselme
düşme yaşarsın ve bunu fark edersin aşırı bir şekilde
hem işlemciden düşeceksin hem de google un arayüzü gidecek asus arayüzü gelecek (google arayüzü en az ram harcayan gm5 plus da google arayüzü var ve desteği bizzat google veriyor)
zenfone 2 laser gmnin yanınca çok yavaş kalır ve pişman olursun bence

• Beğen
furyzer0

furyzer0

Üye
Bence düşme yaşarsın. O işlemci ve güncelliği bırakıp memnun kalacağını sanmıyorum.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

• Beğen
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
işlemci bataryadan daha önemli snapdragon 415 güç tüketiminde nasıl araştırıp ona göre bataryaya bakıp almak lazım sonra şarjı bugün iyi olur yarın işlemci bataryanın içine eder

hem işlemciden düşeceksin hem de google un arayüzü gidecek asus arayüzü gelecek (google arayüzü en az ram harcayan gm5 plus da google arayüzü var ve desteği bizzat google veriyor)
Sana kalirsa devam etmeliyim

Bence düşme yaşarsın. O işlemci ve güncelliği bırakıp memnun kalacağını sanmıyorum.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]
Haklisin

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
evet düşme yaşarsın eğer asus zenfone 2 ye geçmek istiyorsan laser gibi yan model değil direk zenfone 2 32gb 4gb ram almalısın o işini görür onda da biraz yavaşlık olur gm 5 plusla arasında ama hissetirmez

Son düzenleme:
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
evet düşme yaşarsın eğer asus zenfone 2 ye geçmek istiyorsan laser gibi yan model değil direk zenfone 2 32gb 4gb ram almalısın o işini görür onda da biraz yavaşlık olur gm 5 plusla arasında ama hissetirmez 4 gb ram sayesinde
Ama 5.5 inch modeli biliyosun degil mi

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ama 5.5 inch modeli biliyosun degil mi
evet zaten 5.5 inch olanına göre yorumladım
hatta ekleme yapayım telin ekranında pixelleri sayabilirsin 5.5 inch ekrana 720p görüntü koymuşlar ucuz olsun diye 1080p ekran takmamışlar
yine de senin kararın bence kime sorarsan sor büyük bir düşme yaşarsın ama seni çeken bir özelliği varsa almalısın içinde kalmamış kullanmış olursun en kötüsünden

• Beğen
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
evet zaten 5.5 inch olanına göre yorumladım
hatta ekleme yapayım telin ekranında pixelleri sayabilirsin 5.5 inch ekrana 720p görüntü koymuşlar ucuz olsun diye 1080p ekran takmamışlar
yine de senin kararın bence kime sorarsan sor büyük bir düşme yaşarsın ama seni çeken bir özelliği varsa almalısın içinde kalmamış kullanmış olursun en kötüsünden
Tamam be kizma haklisin sanirim degismicem tessekur ederim

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve SoulsEagle

Üst Alt