Beyler 6-7 Aydır İyileşmeyen Bir Yara Var Saçımın İçinde

Sponsorlu Bağlantılar

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Beyler 6-7 Aydır İyileşmeyen Bir Yara Var Saçımın İçinde
Başlıkta belirttiğim gibi bir yara var beyler saçımın iç kısmında . 6-7 ay oldu hala iyileşmedi mübarek . Bazen iyileşir gibi oluyor ama geri yara haline gelip kabuk bağlıyor . Kafa kısmının ortalarında bir noktada ve tek bir yara . Çevrenizde böyle bir sorunu olan varmıydı kötü birşey olabilir mi ? Sigorta yok şuan o yüzden hastahaneyede gidemiyorum . 19 Ağustosta PMYO intibak eğitimim başlıyor orada sıkıntı olmasından korkuyorum . Bu yaranın nedeni nedir ? Nasıl iyileşir bilen var mıdır ?

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye
Doktora git kardes 6 aydir iyilesmeyen bi yara, allah korusun kotu birsey olabilir

OğuzcanAbi

Üye
sivilce gibi mi ? bende küçükken vardı önemsemedim bayaa kaldığını hatırlıyorum ama sonra geçti

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
ZeuSParatoR

ZeuSParatoR

Üye
öncelikle geçmiş olsun senin o kafandaki yara ciddi olabilir hafife alma sigortayi boşver gereken parayi ver yoksa ciddi ise ne yapacaksin

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle geçmiş olsun senin o kafandaki yara ciddi olabilir hafife alma sigortayi boşver gereken parayi ver yoksa ciddi ise ne yapacaksin
Valla içime kurt düştü en iyisi yarın müsait bi zamanda gidip muayene olayım . Şeker hastalarında oluyormuş yara iyileşmeme durumu ben kan tahlili yaptırmıştım geçen hafta bişeyde çıkmadı ama genede kontrol ettireyim yarın

OğuzcanAbi

Üye

Valla içime kurt düştü en iyisi yarın müsait bi zamanda gidip muayene olayım . Şeker hastalarında oluyormuş yara iyileşmeme durumu ben kan tahlili yaptırmıştım geçen hafta bişeyde çıkmadı ama genede kontrol ettireyim yarın

:good:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bende kucukken vardi kabugu koparmak hosuma gidiyodu bazen de berberde kaniyodu uzun sure kalmisti sonra biraktim dokunmayi gecti kendi kendine

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
bende kucukken vardi kabugu koparmak hosuma gidiyodu bazen de berberde kaniyodu uzun sure kalmisti sonra biraktim dokunmayi gecti kendi kendine
Ben sürekli oynuyorum illa o kabuğu sökecem tik gibi bişey oldu . Yani el sürmeyince geçiyorsa el sürmem bidaha :)

Preloader

Preloader

Üye
dostum stresten olabiliyor arkadaşımda vardı doktor kortizonlu bi krem vermişti kolay kolay geçmiyor ama yine de bi doktora görünmelisşn bence :/ geçmiş olsun

suleymaneser

suleymaneser

Üye

Ben sürekli oynuyorum illa o kabuğu sökecem tik gibi bişey oldu . Yani el sürmeyince geçiyorsa el sürmem bidaha :)

arkasaşım kesşnlşkle oynama o yarayı. İlerde saç kırana bağlıyor. Sarmısağı ez patates püresi kıvamına gelince alabildiği kadar tuzz bas. Sonra o bölgeye sür. Acıyacaktır ama 1haftada geçti bende.
Doktorum stresten demişti herhangi bi tedavi yöntemise önermedi.
Dayım berber o böle yapmamı istedi yaptım geçti.
Tavsiye ederim

Üst Alt