Beyin Gücümüzü Kullanalım

 • 6 Kasım 2010
 • 1496 Okunma
 • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beyin Gücü ile Cisimleri Hareket Ettirmek

  Arkadaşlar belki bazılarınız inanmassınız ama bu gerçek

  Selamlar arkadaşlar. Size olağanüstü bir oyun anlatacağım. Bu yazıda düşünerek cisimleri oynatmak için yapmanız gerekenler yazılı. Oyunu başaranlar çok zevk duyacaklar. Kendisine aykırı gelenlere bir duyurum var. Herkesin yapabildiği birşey telekinezi. Sizde deneyin ve başarınca şoke olup çok seveceksiniz. Hayal gibi birşey. Düşünün sadece bakarak cisimleri oynatmak Smile

  Reklamları kaldırırken içim gitti ama Razz

  UYGULAYIN

  Telekineziye başlayın.
  Bu bölümde nasıl telekinezi yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Başarılar.

  1. Vakit seçimi
  Telekineziye amatör olarak başlarken konsantrasyon önemlidir. Bu yüzden vakit seçimi uygun olsa daha iyi olur. Telekinezi için sabah vakti uygun olabilir. Beyne henüz konsantrasyonunuzu dağıtacak bilgiler yüklenmemiştir. Uykulu iseniz konsantrasyonunuz uykuya kayacaktır. Bu yüzden kalktıktan ortalama bir saat sonrası daha uygundur.

  2. Malzemeleri hazırlayın.
  Telekineziye yeni başlayan biri kendisine daha kolay nesneler seçmelidir. İğne ,kağıt ve iğneyi sabitleyecek bir cisim bunun için gayet uygundur. 5x5 boylarında küçük bir ince yapılı parşömen kağıdı kesin. Bu kağıdı aşağıda gördüğünüz tüm katlama çizgilerine göre katlayıp açın. Açarken kağıdı tam düzeltmeyin. Çalışmamız bir şemsiyeye benzemeli.

  Not: Kağıdı dikdörtgen kesmeniz fiziki döndürücü kuvvetin gereksinimini azaltır. Ve şekilde gördüğünüz X biçimindeki katlama işini yapmayın sadece + biçiminde kenar orta noktalardan katlayın. Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır. Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

  Elde ettiğimiz şemsiyeyi herhangi bir yere dik olarak sabitlediğimiz iğnenin sivri ucuna hafifçe koyun (Hiç batırmadan sadece bırakın). Kağıt hafif bir harekette dönecek kadar serbest duracaktır.

  Not: Bu andan itibaren odanızı rüzgarla buluşturmayın. Asla kapı veya pencerelerinizi açık bırakmayın. Kapı altlarınıda yumuşak bir malzemeyle kapatın.

  3. Konsantrasyon
  Eğer konsantrasyonunuz tam olsun istiyorsanız düşüncelerinize mani olacak herşeyi aklınızdan çıkartın. Gözünüzü kapatıp bir süre bekleyin. Aklınıza her ne gelirse gelsin onu atmadan gözünüzü açmayın. Konsantrasyonunuz sadece aklınızın düşüncelerden arındığı yönünde olsun.

  4. Artık başlayalım.
  Bu gün telekineziye başladığınız ilk gün. Sonuç almak için elinizden geleni yapın.Fakat sakin ve sabırlı olun. Sonuç alamazsanız üzülmeyin. Zaten ilk sefer için sonuç almanız zor olacaktı. Şimdi kağıda 30 derecelik açıyla yukarıdan bakın. Kağıda konsantrasyonunuzu etkilemeyecek kadar yaklaşın. Kağıda uzaklığınız yaklaşık birbuçuk karış olsun. Kağıda odaklanın. Onu sizin bir organınız gibi hareket ettireceğinizi düşünmeniz yarar sağlayacaktır. Gelelim işin en heyecanlı kısmına. Şimdi kağıdı sadece bakarak döndürdüğünüzü düşünün. İster sol için komut verin ister sağ. Önemli olan sizin kağıdın döneceğini düşünmenizdir. Sadece hayal etmeyin. Çünkü hayal etmekten öte kağıdı siz döndüreceksiniz. Kağıda bir süre böyle bakın. Unutmayın! Sakin olmalısınız. Bu gün dönmezse yarın dönecek demelisiniz Smile Bu biçimde günde 10 dakika uğraşabilirsiniz. 5 dakikada bir teneffüs yapın. Hatta bu teneffüsler bir kaç saat sürebilir.

  5. Şu psikolojik hali edinin
  (Bu maddeki bilgiler size moral vermek için değil gerçekler nazara alınarak yazılmıştır)
  Başarmanız için kimse sizi zorlamıyor. Siz başaramamaktan korkmuyorsunuz. Telekinezi zaten basittir. Bir kaç gün içinde nasılsa başaracaksınız. Sonuç alma süreniz çok büyük ihtimalle bir haftayı geçmeyecektir.

  İşte hepsi bu kadar. Her kimseniz enaniyetten uzak durun. Çünkü enaniyet kalp sağlamlığı dinlemez
  ________________

  arkadaşlar hergün 10ar dk deneyin iyice geliştirdikten sonra kapıyı itip çekiyoz oyuncak arabaları itiyoz sonrada kaşığı yamultuyoz
  ___________________________


  Kaşık Bükme Yöntemi

  Kolay Kaşık Bükme Yöntemi
  Eğer imkanlarınız varsa, rahat edebileceğiniz sessiz ve loş bir mekan seçin. Arkanıza rahatça yaslanın yada tamamen uzanın. Gözlerinizi kapayın ve hiçbirşey düşünmemeniz gerektiğini bile düşünmeyin. Şimdi sadece baş ve işaret parmağınızın en uç noktalarıyla kaşığın sapını, kepçesine çok yakın biryerden hafifçe kavrayın. Kaşığı yer ile paralel konuma getirin. Unutmayın, bu esnada gözleriniz halen kapalı bulunuyor olmalı. Şimdi kaşığın "erimekte olan bir metal" olduğunu düşünün. Buna daha iyi odaklamınız ve kaşığın sertliği bilincinin beyin gücünüze engel olmaması için bir yandanda kaşığı başparmağınızla hafifçe okşayın. Kaşığın hemen bükülmesini istemeyin ve acele etmeyin. Kaşığın erimeye başladığına iyi odaklandığınızda bir müddet sonra bükülecektir. Bükme işlemi için kesin bir süre veremeyiz. Kaşık bükme konsantrasyona göre çok daha hızlı olabilir. Eğer gözle görülebilir bir bükülme olmadıysa, bükülme oranını görmek için kaşığın ilk ve son anlarını düz bir zemin üzerinde gözlemleyebilirsiniz.

  Alıntı Değildir...

  Lütfen Emeğime Saygı... :oke:

  The Black Warior..
   


  Yazan: CrySource
  krmkdrece, Necmati, Catty ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 2. garip bilgi tşklr :D
   
 3. Hareket Ettirebileceğine İnanıyomusun :D
   
 4. hı inanıyomusun:ehe
   
 5. hmm denemek lazım
   
 6. Ewt İnanıyorum Bütün Gecemi Gündüzümü bu iş içn harcıcam :aha:
   
 7. :eheDelimisiniz ya :kop:
   
 8. Kapı itip çekme:hmmm

  Ben balkondan arabayı park ediyorum :zuhaha:
   
 9. sen ne diyorsun ölee :D ben yatarken havada uyuyorum:naughty:
   
 10. Seni tutmayım o zaman :D
   
 11. yuh öle bişey yapıla bilse televizyonlara çıkar herhalde yalan saçma yinede emeğine teşekkür
   
 12. zaman kaybı:hmmm yormayın kendinizi
   
 13. tutma zateeen (: :aha:

  --------------- Ekleme ---------------

  Youtubede videoları war arkadaşım isleyebilirsn.. :islik
   
 14. Havada uyumak sakat. Alttan yemeyesin soğuğu:ehe
   
 15. ßen Evi Uçuruyom Ya sizz
   
 16. şu anlıkarabayı uçuruyom yakıt parasından kurtuldum i bişeymiş:D
   
 17. Komşumuz tam teşeküllü bir hastahanede doktor:oke:
   
 18. hey corc ne demek istedğini anlamadım lanet olsun dostuum :D
  :vur
   
 19. Telekinezi gerçektir.
   
 20. oh be beni savunan biri çıktı gele şükür :P
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 18:18