Beyin Gücümüzü Kullanalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Ama kolay birşey değil. Çok uzun bir süre bunun üzerinde çalışman lazım. Babamın bir arkadaşı ciddi ciddi yapıyordu..

CrySource

CrySource

Üye
    Konu Sahibi
Ama kolay birşey değil. Çok uzun bir süre bunun üzerinde çalışman lazım. Babamın bir arkadaşı ciddi ciddi yapıyordu..

Evet bi dergide okumuştum hatta yan etkilerini yazıyım...

Amatör telekinetiklerin dikkate alacağı maddeler 1 ve 5. maddelerdir.

1) Baş ağrısına neden olabilir

2) Kaşık bükmek bilinç altındaki metallere karşı sertlik düşüncesini kaldırır yada enerji artık daha rahat serbest kaldığından kaşık kolay bükülür. Bu yeteneğinizi geliştirdiğinizde kaşıklar siz farkında olmadan bükülebilirler. Buda cebinize koyduğunuz metallerin kendi kendine bükülmesi demektir. Yemek yerken kaşıkların bükülmesi sorunu ile karşılaşabilirsiniz

3) cep telefonu, dijital saatleriniz ve analog saatleriniz yani tüm saat türleri üzerinizde taşıdığınızda geri yada ileri gidebilirler.

4) Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir

5) Cep telefonu, saat gibi bataryalı aletlerinizin şarzları daha erken bitebilir

6) Bulunduğunuz odada ampüller, voltaj düşmesinde olduğu gibi kırpa bilirler, yine elektronik aletler bu durumla karşılaşabilir. Böyle olması onlara belirli bir miktar zarar veriyor olabilir.

7) Duru-görü yeteneğine davetiye çıkartabilir. Bu da bazı olayları önceden algılamanıza sebep olur. Dolayısıyla iyi/kötü olayları önceden bilmek bazıları için sorun olabilir (Burada ki gelecek görmek çok yakın bir zaman içindir)

Saydıklarımızın dışında başka teknik ve sağlık problemleri gerçekleşiyor olabilir.

Necmati

Necmati

Üye
oldu oldu :sahan:

zaza

zaza

Üye
Necmati™;2911696' Alıntı:
milleti kandırma yapamayacağını ikimiz dahil tüm maxicep biliyo:naughty:

batuone

Üye
Kapı itip çekme:hmmm

Ben balkondan arabayı park ediyorum :zuhaha:

:oke:

şaka bi yana bu doğru gerçekten ama ne kadar doğru bilmemem bizim manyak bi arkadaş vardı oda böle kağıtlarla uğraşıodu kağıt dönüodu harbiden ama rüzgarın etkisi var derim bu işte...
bide konuyu açan arkadaşa sölüyorum psiball mı ne varmış o doğruumu (psişik top-psiball)

--------------- Ekleme ---------------

Kaşık büktüyseniz, dış yüzeyi metal olan saatleriniz kendi kendine bükülebilir, dış yüzeyi metal olmasada analog saatleriniz başka zararlar görebilir
içi bükülebilir :zuhaha:

CrySource

CrySource

Üye
    Konu Sahibi

:oke:

şaka bi yana bu doğru gerçekten ama ne kadar doğru bilmemem bizim manyak bi arkadaş vardı oda böle kağıtlarla uğraşıodu kağıt dönüodu harbiden ama rüzgarın etkisi var derim bu işte...
bide konuyu açan arkadaşa sölüyorum psiball mı ne varmış o doğruumu (psişik top-psiball)

--------------- Ekleme ---------------

içi bükülebilir :zuhaha:

Arkadaşım o yanını bilmirm ben adece dergide olanı okudum we olduğu qibi maxicepe
qeçirdim psişball nedir blmem :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...