Best Crypto v1.0 ( Sifreleme )

Sponsorlu Bağlantılar

eren6523

eren6523

Üye
herkes teşekkür etmiş ama acaba deniyen varmıdır ki programı

beyler program sertifika istio

cezacartel

cezacartel

Üye
saol kardeş işime yaradı ellerine saglık

YARBAY219

Üye
deneyen oldu mu

mahodeniz

Üye
tesekür

rockclimber

rockclimber

Üye
abiler süresi geçmiş sertifika ne demek ya
hep bu sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun
n 95 kullanıyorum
Sertifika Nedir?

Symbian yazılımlarının, mobil cihazlara kurulumuna izin veren dosya parçacıklarıdır. Burada belirli IMEI numarası ya da numaraları veya tarih aralığı kısıtlaması yapılabilir. Belirli yazılımlar yardımıyla kurulacak programın yapısına dahil edilirler. Bazı programlar bu şekilde sınırlı bir süre için imzalanabiliyor. Mesela 6 ay ya da 1 yıllığına. Bizim gibi kullanıcıların yaptığı imzalama işlemi 6 aylık oluyor. (symbiansigned'dan yapılanlar) ACS (Authenticated Content Signing) Publishers olarak bilinen şahıslar sınırsız süre ve sınırsız IMEI numarası için imzalama yapabiliyorlar. İmzasız yazılımlar kesinlikle cihazlara kurulamıyor.

"Sertifika henüz geçerli değil, süresi dolmuş ya da telefon ayarlarınız yanlış!" hatasınının çözümü:

Yeni imzalanmış bir program için imzalamayı yapan kişinin saati 14:00 olsun. Siz dosyayı saat farkından dolayı 13:30'da indirirseniz telefona kuramaz ve bu hatayı alırsınız. Bunun için beklemeniz lazım. Telefonunuzun tarih ve saatini doğru olarak ayarlayınız. Ayrıca "Uygulama Yöneticisi"nden "Ayarlar" altında "Yazılım Yükleme -> Tümü -> Çevrim İçi Sertifika Kontrolü'nü kapalı yapıp ilgili programı kurmayı tekrar deneyin.

"Sertifika tarafından engelleniyor!" hatasınının çözümü:

Çözümü yoktur. Programı imzalayanlar sizin IMEI numaranız için kuruluma izin vermemektedir.

"Süresi geçmiş sertifika!" hatasınının çözümü:

Yukarıda bahsettiğim tarih aralığı kısıtlaması nedeniyle bu hatayı alabilirsiniz. Programı kurmak için telefonun tarihini geri almanız gerekmektedir. Fakat bu tarihin ne olduğu tamamen programı imzalayan kişiye bağlı. Deneyerek bulmak zorundasınız. Bulduğunuz tarihi bir yere not etmeniz faydalı olacaktır. Bir daha aynı programı kurmak isterseniz o tarihi kullanacaksınız. Programın kurulumu bitince tarihi eski haline alabilirsiniz. Özellikle "BABI"nin eski temalarında bu sorun var. Telefonun tarihini 2006 olarak ayarlayıp temaları kurabilir ardından tekrar tarihi eski haline alabilirsiniz.

Alinti:Network KILLER

lubimaya115

Üye
mrh serdifikası gecmiş diyor nsl olacak slm

BABA KARTAL

BABA KARTAL

Üye
Teşekkürler :oke:

cezali

Üye
ben bu ******i calıstıramadım acılmıyor ...

magnet2

Üye
kursanız nolur ****** calısmadıktan sonra seri numarası istio ****** calısmıo ****

bomemunzur62

Üye
Arkdaşlar 14,05,2007 yapınca çalısmıyo tel tarihini 2006 yapın örnek 01 01 2006 o zaman kesinlikle oluyor n73 te denendı sorunsuz çalısıyo

gececi184

gececi184

Üye
emegine saglık kardeş devamını beklerim

yusufdemirel

Üye
teşekkürler

xxsempatikxx

Üye
QAYET QÜZEL çalışıyor ben indirdim ve yükledim sertefikayı yapmanız qerekiyor onu da ben yaptım isteyn warsa mail atabilir

batuhan_41

Üye
program calısıyor istedigin resim i mp3 ü bile sifreleyebileyorum.ama 15 günlük bi program.11 günüm kaldı.bide bu program örn.qweqw.jpg olan resmi sifreleyince qweqwe.jpg.asd yapıyor ve bu programsız göremiyorsun o resmi ins. bitince bidaha yükleyebilirim yoksa resmler gitcek:(

x_ates

Üye
yaw

fadilanli

Üye
paylaşım için teşekkürler.

erdal973

Üye
tşkler

BELGİN_1

Üye
çok teşekkürler