Best Blacklist v2.01 ARAMA ENGELLEME

Sponsorlu Bağlantılar

a_aslan

Üye
arkadaşım benim telefonum s40 6288 buna uygun blacklist eklersen sevinirim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler:emzik:

haltie

haltie

Üye
teşekkürler güven abi:oke:

xderya20x

xderya20x

Üye
bişey diyebilirmiyim çif hatlı wriless özellikle 400tl en fazla varmı böle bir cep yelefonu markası nokıa

kod43

Üye
çok teşekkürler elinize sağlık

--------------- Ekleme ---------------

yanlış bilgilendirme olmasın ama bildiğim kadarıyla nokia nın çift hatlı hiç telefonu yok:hmmm

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
çok teşekkürler elinize sağlık

yanlış bilgilendirme olmasın ama bildiğim kadarıyla nokia nın çift hatlı hiç telefonu yok:hmmm

rica ederim iyi günLerde kuLLanın .. katıLıyorum ben de hiç duymadım Nokia' dan :hmmm

waxt

Üye
sertifika :S:S:S nasıl halledecez bu sertifika sorununu? telefon N96 16GB

ibo2350

ibo2350

Üye
7610 telefonuma yükledim dosya bozuk diyor

xderya20x

xderya20x

Üye
fotoshop türkçe istiyorum manzaraya resim koyma programını atarmısınız rica etsem

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

qeNaN---

Üye
arkdaşlar bnm tlfnum nokıa 6270 bu tlfna uyarmıı bu proqram..indirdim ama keyqen istiyo nasıl yardımcı olabilirsinz bana.şimdiden tşkler

xderya20x

xderya20x

Üye
bişey sorıcam ama erkek arkadaşım bilgisayarında neler yaptığını görmek istiyorum bu mümkünmü ve programı varmı

uzman55

Üye
tesekkıurler

vaisax

Üye
Dostlar Arkadaşlar telefonum Nokia E65 fakat hiçbir BlackList i yükleyemiyorum. Ya uyumlu değil diyor ya da tam yükleyecekken sertifika hatası veriyor kafayı yiycem lütfen yardım edin ne yapabilirim?

Dostlar Arkadaşlar telefonum Nokia E65 fakat hiçbir BlackList i yükleyemiyorum. Ya uyumlu değil diyor ya da tam yükleyecekken sertifika hatası veriyor kafayı yiycem lütfen yardım edin ne yapabilirim?

haqchat

Üye
dosya bozuık diyo

ihlass

ihlass

Üye
umarım işe yarar. teşekkürler

kerem_34

Üye
ellerine sağlık indirdim ve sorunsuz çalışıyor.Teşekkürler

ekosen

ekosen

Üye
yahu arkadaslar bana sertfıka olayını nasıl cozcem anlatırmısınız Nokia E66 :(

crixu

crixu

Üye
programı telefonuma atıyorum sertifika hatası diyo telefonum nokia 6120 ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler

Üst Alt