Beşiktaş'ta terim sesleri

 • 5 Mayıs 2011
 • 540 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, G.Saray'ın başına geçmesi beklenen Türk futbolunun efsane teknik direktörü Fatih Terim'i ikna için formülü buldu: Serdal Adalı vasıtasıyla "Adana lobisi.

  Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Türk futboluna büyük başarılar yaşatan Fatih Terim'in yeni sezonda Galatasaray'ın başına geçmesi beklenirken, perde arkasında ciddi bir 'imparator' savaşı yaşandığı ortaya çıktı.

  Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, takımı emanet etmek istediği efsane teknik direktörü ikna etmek için 'hemşehri formülü'nü devreye soktu. Demirören, Adanalı yöneticisi ve futbol şubesi başkanı Serdal Adalı vasıtasıyla uzun süredir Terim'in nabzını yokluyor.

  Tecrübeli teknik adam ile 'Adana lobisi' aracılığıyla yaklaşık üç aydır dirsek temasları sürüyor. Terim'e ilk teklifin, ilk yarının sonlarına doğru takımın aldığı kötü sonuçlar sonrası Serdal Adalı'nın devreye soktuğu ağabeyi Adanalı işadamı ve Terim'in de aile dostu Şevki Adalı vasıtasıyla iletildiği belirtildi. Ancak o dönem Schuster görevde olduğu için başarılı çalıştırıcının, "Başında teknik direktör olan bir kulüple görüşmem" diyerek olumsuz cevap verdiği öğrenildi. Buna rağmen Terim sevdasından vazgeçmeyen Beşiktaş yönetimi, Alman çalıştırıcı Türkiye'den ayrıldıktan hemen sonra teklifini yineledi.

  DEMİRÖREN'İN B PLANI DA CEBİNDE

  Özellikle Serdal Adalı'nın hemşehrisi olan Terim'i ikna edebilmek için araya hatırlı dostlar sokarak her yolu denediği, başarılı çalıştırıcının ise teklifler karşısında suskunluğunu koruduğu bildirildi. Galatasaray'ın başkan adayı Ünal Aysal'ın da istediği Terim'in kararı, büyük ihtimalle 14 Mayıs'ta yapılacak seçim sonrası netlik kazanacak. Başkan Demirören de gerekirse Terim'i ikna için devreye girecek.

  Sabah
   


  Yazan: Tuba.Erva
 2. Bu adam Beşiktaşımızın teknik direktörü olursa Beşiktaşlılığımı gidene kadar dondururum. İnönü Stadına artık yolum düşmez. Karakterli bir adam lazım bize.
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 3. sanmıyorum geçecegını
  öyle kalır buyuk ıhtımal


  ----------Eklendi @ 10:15:44 ---------- Yazıldı @ 10:15:29 ----------

  sanmıyorum geçecegını
  öyle kalır buyuk ıhtımal
   
 4. :allalla: ilginç miş
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 5. Fatih Terim Beşiktaş'ın başına mı geçecekmiş ? Basınımıza hayranım gerçekten.
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 6. Eğer bir teknik adam gelirse bu kişi flores olabilir
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
 7. kişiliğini bilemem ama adam ıyı yönetıyo
  atakana katılıyorum fena olmaz yanı .))


  ----------Eklendi @ 17:31:20 ---------- Yazıldı @ 17:31:05 ----------

  kişiliğini bilemem ama adam ıyı yönetıyo
  atakana katılıyorum fena olmaz yanı .))
   
 8. Büyük bir teknik direktör ama Beşiktaş'ta olmaz.
  Havutçu iyidir. Kimlerin yanında pişti o. Artık sunsun yeteneğini..
   
  Tuba.Erva bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/01/2019 - 01:45