Beşiktaş'ta terim sesleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş'ta terim sesleri
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, G.Saray'ın başına geçmesi beklenen Türk futbolunun efsane teknik direktörü Fatih Terim'i ikna için formülü buldu: Serdal Adalı vasıtasıyla "Adana lobisi.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Türk futboluna büyük başarılar yaşatan Fatih Terim'in yeni sezonda Galatasaray'ın başına geçmesi beklenirken, perde arkasında ciddi bir 'imparator' savaşı yaşandığı ortaya çıktı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, takımı emanet etmek istediği efsane teknik direktörü ikna etmek için 'hemşehri formülü'nü devreye soktu. Demirören, Adanalı yöneticisi ve futbol şubesi başkanı Serdal Adalı vasıtasıyla uzun süredir Terim'in nabzını yokluyor.

Tecrübeli teknik adam ile 'Adana lobisi' aracılığıyla yaklaşık üç aydır dirsek temasları sürüyor. Terim'e ilk teklifin, ilk yarının sonlarına doğru takımın aldığı kötü sonuçlar sonrası Serdal Adalı'nın devreye soktuğu ağabeyi Adanalı işadamı ve Terim'in de aile dostu Şevki Adalı vasıtasıyla iletildiği belirtildi. Ancak o dönem Schuster görevde olduğu için başarılı çalıştırıcının, "Başında teknik direktör olan bir kulüple görüşmem" diyerek olumsuz cevap verdiği öğrenildi. Buna rağmen Terim sevdasından vazgeçmeyen Beşiktaş yönetimi, Alman çalıştırıcı Türkiye'den ayrıldıktan hemen sonra teklifini yineledi.

DEMİRÖREN'İN B PLANI DA CEBİNDE

Özellikle Serdal Adalı'nın hemşehrisi olan Terim'i ikna edebilmek için araya hatırlı dostlar sokarak her yolu denediği, başarılı çalıştırıcının ise teklifler karşısında suskunluğunu koruduğu bildirildi. Galatasaray'ın başkan adayı Ünal Aysal'ın da istediği Terim'in kararı, büyük ihtimalle 14 Mayıs'ta yapılacak seçim sonrası netlik kazanacak. Başkan Demirören de gerekirse Terim'i ikna için devreye girecek.

Sabah

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Bu adam Beşiktaşımızın teknik direktörü olursa Beşiktaşlılığımı gidene kadar dondururum. İnönü Stadına artık yolum düşmez. Karakterli bir adam lazım bize.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
sanmıyorum geçecegını
öyle kalır buyuk ıhtımal

----------Eklendi @ 10:15:44 ---------- Yazıldı @ 10:15:29 ----------

sanmıyorum geçecegını
öyle kalır buyuk ıhtımal

OğuzcanAbi

Üye
  • Beğen
Atakan

Atakan

Üye
Fatih Terim Beşiktaş'ın başına mı geçecekmiş ? Basınımıza hayranım gerçekten.

• Beğen
MetQ7

MetQ7

Üye
Eğer bir teknik adam gelirse bu kişi flores olabilir

• Beğen
Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
    Konu Sahibi
kişiliğini bilemem ama adam ıyı yönetıyo
atakana katılıyorum fena olmaz yanı .))

----------Eklendi @ 17:31:20 ---------- Yazıldı @ 17:31:05 ----------

kişiliğini bilemem ama adam ıyı yönetıyo
atakana katılıyorum fena olmaz yanı .))

Mazel Tov

Mazel Tov

Üye
Büyük bir teknik direktör ama Beşiktaş'ta olmaz.
Havutçu iyidir. Kimlerin yanında pişti o. Artık sunsun yeteneğini..

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt