Beşiktaş'a 2 NBA yıldızı!

Sponsorlu Bağlantılar

India

India

Üye
    Konu Sahibi
Beşiktaş'a 2 NBA yıldızı!
Beşiktaş Basketbol Şubesi'nin yeni menajeri Doğan Hakyemez taraftarı heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.
İşte Hakyemez'in açıklamaları;
'Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile bir görüşmemiz oldu. Baasketbol şubesinin menajerliği görevi için prensip anlaşmasına vardık. Anlaşmanın resmiyet kazanması için İcra Kurulu'nun onayı gerekiyor. O aşamadan sonra resmen görevimin başında olacağım.'

'İLK HEDEF FENERBAHÇE ÜLKER VE ANADOLU EFES SEVİYESİNE GELMEK'
'Beşiktaş olarak ilk etapta hedefimiz Fenerbahçe Ülker ve Anadolu Efes ayarında bir yapı oturtmak ve süreklilik sağlamaktır. Bu sağlam yapıyı da sponsor desteği ile daha kolay sağlayabiliriz. Beşiktaş taraftarının istediği başarıları yakalayan bir takım kurmayı hedefliyoruz.'

'ERGİN HOCA İLE ÖNEMLİ İŞLER YAPACAĞIZ'
'Ergin Ataman benim yıllar önce Efes Pilsen'de birlikte çalıştığım çok değerli bir insan. Onunla birlikte çok önemli işlere imza atacağımıza inanıyorum. Görevim resmen başlamamasına karşın Ergin Hoca ile sürekli görüş alışverişi yapıyoruz. Çok dikkatli davranarak doğru kararlar vereceğiz.'

'BAŞKAN BİZE 5 MİLYON DOLARLIK BÜTÇE VERDİ'
'Henüz bir sponsorluk anlaşması yapılmadı ancak başkanımız Sayın Demirören bize 5 milyon dolarlık bir bütçe verdi. Bu bütçe ile en iyisini yapmaya çalışacağız. Tabii bu bütçeye çeşitli sponsorluk ve reklam anlaşmaları ile katkı sağlayarak daha güçlü bir mali yapı oluşturmayı planlıyoruz. Amacımız futbolun gelirinden almadan kendi ayakları üzerinde duran bir şube kurmak.'

'ASIL BAŞARI İKİ YIL SONRA GELECEK'
'Asıl hedeflerimizi 1-2 yılın ardından gerçekleştireceğiz. Doğru işlere imza atarak en üst seviyeye gelmeliyiz. Zaten ilk yılın ardından elde ettiğimiz başarı ve süreklilikle sponsorlar daha da istekle bize gelecekler ve mali olarak elimizi güçlendirecekler.'

'SPONSOR BULACAĞIZ'
'Bu sezon için ana sponsor konusunda henüz bir anlaşma yapamadık. Ancak şunu kesinlikle söylemeliyim ki sezonu sponsorsuz geçirmeyeceğiz. Mutlaka bir sponsor bulacağız. Bunun yanında forma reklamı ve Salon isim hakkı için de anlaşmalar yapacağız. Diğer reklam gelirlerini de arttırmayı amaçlıyoruz.'

'TRANSFER ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR'
'Transferde ben gelmeden önce çeşitli prensip anlaşmaları zaten yapılmış. Türk vatandaşlığına geçerek Ersin Dağlı ismini alan Erwin Dudley, Olin'de başarılı bir sezon geçdiren Can Akın, Barış Hersek, Ersin Görkem ve geçen sezon formamızı giyen Marcelus Kemp ile anlaşmaya varılmış. Ergin Hoca ile yeni transferler ve yabancılar için çalışmalarımıza başladık. Çok güçlü bir kadro kurarak taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz.'

'IVERSON'DAN BİLE DAHA BÜYÜK SES GETİRECEK İKİ NBA YILDIZI GELİYOR'
'Transfer çalışmalarımızın en önemli aşamasında iki büyük dünya yıldızı var. O isimleri getirdiğimizde Allen Iverson'dan da daha çok ses getirecek. Bu iki oyuncunun ismini size vermek istemiyorum şu aşamada. Basında çıkan Vince Carter ve Tracy Mcgrady isimlerinin bu oyuncular olmadığını söyleyebilirim. Ama dediğim gibi NBA'in iki büyük yıldızı çok yakında Beşiktaş forması giyebilir. Bildiğiniz gibi NBA'de lockout ilan edildi ve sezon başlamayacak. Bu lockoutun kolay kolay çözüleceğini sanmıyorum. Bu yüzden bu yıldızları alma ihtimalimiz doğdu. Ancak o kadar önemli isimler ki lockout bittiğinde NBA'a geri dönmeleri kaçınılmaz olacak çünkü orada çok büyük paralar alıyorlar.'

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İzlemek büyük keyif olur ...
İnşallah gelirler .

Üst Alt