Beşiktaş, Hamit Altıntop'ta ısrarcı

 • 4 Mayıs 2011
 • 395 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beşiktaş'ta transferde hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Başkan Yıldırım Demirören, Bayern Münih forması giyen Hamit Altıntop'a siyah-beyazlı formayı giydirmenin hesaplarını yapıyor. Demirören, kupa finalinden sonra Hamit'le anlaşma zemini arayacak.
  Yeni sezon öncesinde kadroda revizyona gitmeye hazırlanan Beşiktaş yönetimi, Bayern Münih'le olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek Hamit Altıntop'la görüşmelere başladı. Başkan Yıldırım Demirören'in bizzat kendisinin ilgilendiği transfer çalışmasının önümüzdeki hafta oynanacak kupa finalinden sonra netleşmesi bekleniyor. 28 yaşındaki milli yıldızın, yapılan teklife oldukça sıcak baktığı ve yakın çevresine futbol hayatına artık Türkiye’de devam etmek istediğini söylediği de gelen haberler arasında...
  Başkan Demirören'in Hamit transferinin gerçekleşmesi durumunda rotayı Eintracht Frankfurt da forma giyen ikiz kardeşi Halil Altıntop'a çevireceği belirtiliyor. Frankfurt'ta istenilen performansı sergileyemeyen Halil'in de yeniden Hamit'le birlikte oynamak isteğini sık sık dile getirmesi nedeniyle, bu teklife sıcak bakması bekleniyor.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 06:46