Beraberliğe en çok Polat sevindi

 • 25 Ekim 2010
 • 429 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaray'ın Kadıköy'de Fenerbahçe ile berabere kaldığı maça en çok sarı-kırmızılı ekibin Başkanı Adnan Polat sevindi..

  Galatasaray, Kadıköy'deki derbide 10 yıllık kötü seriye son verince, doğal olarak buna en çok sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat sevindi.

  G.Saray'ın şampiyonluk yarışında rakiplerinin gerisinde kalmasının yanısıra son olarak Ali Sami Yen'de Ankaragücü'nden 4 gol birden yiyerek mağlup olması, sarı kırmızılı camianın kongre kulislerini harekete geçirmeye başlamıştı.

  Adnan Polat'a muhalif olan birçok üye, Fenerbahçe'ye farklı kaybedilmesi halinde olağanüstü kongre için girişimlerini hızlandıracaktı.

  Sarı kırmızılı camianın içinden sızan haberlere göre Polat muhalifleri harekete geçmek için F.Bahçe maçını beklemeye başlamıştı. Son 3 yılda futbol takımının aldığı başarısız sonuçlar, teknik adam değişiklikleri ve sportif direktör Adnan Sezgin'in görevine devam etmesi muhalefet hareketini hızlandıran etkenlerdi.
  Ankaragücü yenilgisi sonrası başkan Adnan Polat ve arkadaşları 3 gün içerisinde Rijkaard'ın görevine son verip, Hagi'yi teknik direktörlüğe getirmesiyle adeta suyun akışı yön değiştirdi.

  Futbol kamuoyunun büyük çoğunluğu F.Bahçe'nin, Arda, Baros, Kewell gibi önemli yıldızlarından yoksun G.Saray'ı farklı yeneceğini düşünüyordu.

  Ancak George Hagi& Tugay Kerimoğlu birlikteliği G.Saray'ın Kadıköy'de oynanan derbilerdeki makus talihi tersine çevirdi. G.Saray 0-0 beraberlik ile moral buldu.

  Ancak başkan Adnan Polat bu beraberliğe galibiyet kadar sevindi. Aksi halde sarı kırmızılı camiada kendisine karşı her geçen gün artan muhalefet karşısında, Polat'ın sıkıntısı daha da artacaktı.
   


  Yazan: tragedie
 2. biraz rahatlattı polatı belki ama kalıcı olamaz galatasarayı getirdiği durumlar ortada.
   
 3. biz beraberliğe değil takımın hagi ile çıkışa geçmesine sevindik yoksa akşam beni görmeliydiniz isyanım vardı:ehe

  --------------- Ekleme ---------------

  o zamanın kadro değeri 15-20 milyon olan o mütevazı galatasarayla süper lig ikinciliği ve farklı bir türkiye kupası kazandıran hagi şimdi ise 100 milyon avro lara dayanan takımla kim bilir ne yapmaz:naughty:
   
 4. iş kadro değerine kalsaydı:ehe
   
 5. işte ben onu demiyorum o zamanlarki futbolcular yıldız değildi bir ribery vardı oda kaçtı artık kim tehdit ettiyse 5-1 den sonra yani demem o ki o zamanlarki oyuncular o kadar iyi olmamasına rağmen neler yaptı şimdi ise sıkıntı çekmez yıldızlar var:naughty:
   
 6. Az bi nefes aldı ama kurtulması zor bence
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 04:47