Benzine zam ! ! !

• 28 Eylül 2012
  • 512 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Benzinin litre fiyatına 9 kuruş zam yapıldı. Zamlı tarife gece yarısından itibaren geçerli olacak.

Kaynak: ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/780615-benzine-zam

- - - Eklendi - - -

Geçen hafta indirim yapılmıştı. Önce indirim sonra bindirim 5 tl olmasına çok az kaldı.

Yazan: CABBAR
  2. yazıklar olsun diyecek bişey bulamıyorum artık arabayıda kaçıramıyorum zaten :angry:

3. sömürün bakalım nereye kadar gidecek böyle...

4. haberin bulunduğu Sitedeki yorumları okuyorum hala destekleyenler var ya. Ben Niye yanayım senin gibiler yüzünden kardeşim. Amerikada küçük bi zam yapıldı tır şoförleri beyaz saray etrafını çevirdi ya. Biz niye Bu kadar uysalız

5. çünkü halkın %50si... neyse :hmmm

Kingmortall bunu beğendi.
  6. neyse durduk yere ban falan yemeyelim yazmak istediğim çok şey varda yazamıyorum

7. aynen o yüzden :sır:

8. Benzine zam, mazota zam hani bize para ?

9. Artık ağlama noktasına geldim.Burada 4.90 Tl oldu benzin.20 km olan ilçeye 3 tl ye dolmuşla giderken,aracımızla 10 Tl ye gidiyoruz:off:
    Aracımızı satma kararı aldık.Artık yetişmiyor gerçekten.
    Allah devletimize zeval vermesin,ama bu devleti yönetenlerin burnundan gelsin.

1STayTRue35, CABBAR ve Oğuzhan bunu beğendi.
  10. Ama bu sefer gerçekten benzine zam geldi ötv artılmadı :)

11. Farkeden bir şey yok vatandaşa göre.Halen benzine 10 katı fazla para ödüyorum.

12. nasıl olsa babam dolduruyo ben geziyom :nargile:

13. insanları sefilleştiriyorlar. neye para yetiştireceğini şaşırıyor millet, ama bunun acısı çıkar elbet bir gün. bi patlama olacak inanıyorum.

AnqeLofHate ve tguzel7 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 22:15