bende iphone 7 var home tuşu kırıldı yenisini taktırdım çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ankara_bjk

ankara_bjk

Üye
    Konu Sahibi
merhaba

yazılımsal olabilirmi

çook acil..

teşekkür ederim

Yönetici tarafından düzenlendi:

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Yeni nesil IPhonelarda parmak izi okuyucusu telefona has bir koruma ile geliyor kırılma vs durumlarda yeni buton Apple'ın kendisi tarafından yapılmazsa sensör ve tuş çalışmıyor. Geçmiş olsun keşke biraz daha para verip Apple a yaptırsaydınız

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Teknik servis dışında başka bir yere telefonu vermek iyi değildir. Garantisi olsun olmasın ilk önceliğin her zaman teknik servis olmalıydı. Şimdi teknik servise götürdüğün zaman normalinden fazla para vermek zorunda kalacaksın.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Teknik servis dışında başka bir yere telefonu vermek iyi değildir. Garantisi olsun olmasın ilk önceliğin her zaman teknik servis olmalıydı. Şimdi teknik servise götürdüğün zaman normalinden fazla para vermek zorunda kalacaksın.
Apple cihazı kabul etmeyebilir bile . Genelde telefoncular içindeki korumalıkları (ç)alıyorlar öyle bir durumda kabul etmeyebilir

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla ben bugüne kadar teknik servisi kullandığım sayı 3 ü geçmez. Diğer telefoncular doğru parça çalıyorlar. Apple şu anda cihazı zaten kabul etmez çünkü başka bir yerde tamir görmüş cihaz.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-

Üst Alt