Bence sakın trident almayın arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Bence sakın trident almayın arkadaşlar
:ağlarım: BAŞLIKTA DA YAZDIGIM GİBİ TRİDENT ALMAK GİBİ BİR HATA YAPMAYIN ARKADAŞLAR BEN TRİDENT WT1 ALDIM BİR HAFTA SONRA BOZULDU SERVİS ASLA DEĞİŞİM YADA İADE YAPMAYIZ DEDİ ŞİMDİYE KADAR TOPLAM 3 KEZ SERVİSE GİTTİ AMA NE HİKMETSE KONTROL BİLE ETMEDEN ÜZERİNE SORUNU YOKTUR YAZIP AYNI ŞEKİLDE GERİ GELDİ EN SON DÜN SERVİSTEN GELDİ YİNE TAMİR ETMEDEN YOLLAMIŞLAR BENDE BUGÜN GERİ YOLLUYORUM ABİMEDE Q8 ALMIŞDIK ONUNDA EKRAN GİTTİ ONUDA KULLANICI HATASI DİYE YAPMADILAR

ABİMDE DÜN 175 TL YE IKI YIL GARANTİLİ WORLD MOBİLE ALMIŞ İNANIN O CEBİ GÖRÜNCE 320 TL YE WT1 ALDIGIMA PİŞMAN OLDUM WT 1 DE DOKUNMATIK TIRNAKLA UGRASIYORSUN AMA MOBİLE DA DOKUNMATİĞİ ÇOK GÜZEL

sezerr121

Üye
Arkadaşlar ben trıdent t1000 almayı Düşünüyorumm Telefon hakkındakı görüşleri okudum fakat nerden alıcahımı bılmıyorummm... Bu konuda yardımcı olursanız sevınırımm.. e-mail adresimm .: [email protected] şimdiden teşşekkür ederimm .

meme4

meme4

Üye
hepsiburada.com üye ol ürünü kapıda ödemeli al en geç 3 iş günü içinde kapına geliyor ben ordan aldım kargo dahil 275 tl

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
sezer mallık emte alma trident bizaldıkta ne oldu koakdar yorumları okudumn iyi güzelmiş özelliği var die aldım her ...u berbat alma bak sözümü dinle

meme4

meme4

Üye
sezer mallık emte alma trident bizaldıkta ne oldu koakdar yorumları okudumn iyi güzelmiş özelliği var die aldım her ...u berbat alma bak sözümü dinle

neyi var telefonun sıkıntılarını söylermisin bende hiç bir sorun yok ?

Jetlak

Üye
işl sistemsiz alınmaz gerçekten wt-5, A1000, A2000 dışındakiler alınmaz

gaffurchar

gaffurchar

Üye
bendede sorun yok ama bende aldığıma piçmanım şunuı anladım nokiadan şaşmayacaksın

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
siz ne diyosunuz tridentin son iki modelini a2000 ve a1000 i görmediniz galiba onları bir inceleyin ondan sonra konuşun

fireman87

fireman87

Üye
Trident'e verilen paraya yazık. sistemsel olarak iyi bişey göremiyorum malesef..

pennywisetr

Üye
Her modeli kötü degildir tabi. Amawt-11 var birtane ve surekli kapanıp acılıyor

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
sakın almayın trident wt8m var alalı 1.5 sene oldu 1 snesi serviste geçti

moriyegaga

moriyegaga

Üye
bende almayı düşünüyorum ama bunları ışığında vazgeçmek daha iyi olacak....

enescebeci

enescebeci

Üye
Benim arkadaşta var 2 yıldır kullanıyor.Yani çok da kötü deil ama tabikide nokia kadar da kaliteli değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...