Bence Bayram Tatili 9 Gün Olmamalı

 • 11 Ekim 2013
 • 878 Okunma
 • 29 Cevap

 1. kurban bayramı tatili 9 gün olması hiç
  mantıklı değil...
  O kadar kurban kesiliyor o kadar kan
  dökülüyor moral için en az 20-25 gün
  olmasi gerekiyor... (ccc)
   


  Yazan: GameOfShadows
  BLooD_ReG ve .caner. bunu beğendi.
 2. :hmmm
   
 3. :birak:
   
 4. 25 gün az be söyle 65 70 gün olmalı bence.
   
 5. Herkes yatsın ülkeyi de kedi köpekler ileriye götür ür artık :)
   
  Invoke, .caner. ve hikmet366 bunu beğendi.
 6. En az 2 ay kurtarmaz aşşası :D:D
   
 7. yok ya daha hayvanın kanı filan yer yüzünden yok edilmesi lazım. Şöyle o kan ve dışkıları toprağa karışsa, şöyle bir kaç bin sene tatil olması lazım.
   
  BLooD_ReG bunu beğendi.
 8. 3gün yeter daha az tatil daha çok çalışma
   
 9. Gereksizlerin de bir sınırı varmış, bir zamanlar... Hep öyle anlatırlar.
   
 10. niye tatile bu kadar karşısınız
   
 11. Kim karşı? Herkes 2-3ay olsun demiş.
   
 12. achambo bunu beğendi.
 13. Türküm, doğruyum, çalışkanım... uzatmayayım gerisini hepimiz biliriz öyle değil mi? Evet, andımızda yer alan bu üç kelime 13 yıllık iş hayatım boyunca bana hep çelişkili gelmiştir. Çünkü bunlar külliyen yalan, Ne Türklüğümüzden eser var, ne doğruluktan nede çalışkanlıktan. Türk milleti üstüne basa basa söylüyorum Tembel ve hazırı seven bir millettir. Yanlış anlamayın lütfen ama böyle durumlarda gerçekten agresif olabiliyorum. Neyse uzun lafın kısası tatil olmasa da zaten adam gibi çalışan/işini yapan yok. Yada bana denk gelmedi. Eskiler bilir ama bilmeyenler için işte sitemim;
  http://www.maxicep.com/forum/konu/turke-serzenis.632045/
   
  .caner., Invoke ve Türe bunu beğendi.
 14. türkiyenin her şeyi iyi, ama eğitim sistemi berbat. bak bunu sadece bende demiyorum. dünyada tek 8 saat eğitim gören biziz. herneyse, okuldaki hocalar bile bu sisteme karşı, dersanedeki hocalar bile. bu ne demek oluyor? tabi ki türkiyenin geleceğini belirliyor doğru değil mi? işte türkiyeyi 10 20 sene sonra çok merak ediyorum. Türkiye yetenekli gençleri değerlendirmiyor!


  not: isteyen okusun isteyen okumasın ama okulda olay şu; Okulun kapısına ''YETENEKLİ MİSİN? ÖYLEYSE SENİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLAYALIM! (resim ve fotoğraf yarışması)'' kağıt asmışlar. Bende çok iyi karakalem resimleri çiziyorum. hocaya soruyorum hocam şurada kağıt var, resim yarışması ile ilgili bana bilgi açıklar mısınız diye, hoca bilmiyorum diyor. tamam dedim o ara müdürü gördüm. bak MÜDÜRÜ, sordum bana bilgi verebilir misiniz diye bana bilmiyorum dedi. daha astıkları şeyden haberleri yok! git dedi o işlerle şu hoca ilgileniyor dedi. tamam dedim gittim o hocanın yanına. oda müdür yardımcısı. sordum bana dediki ''onu benim arkadaş asmıştı. sorarım sana söylerim'' dedi. alt tarafı resim yarışmasına katılacaktım soğuttular resmen. neyse bunun konuyla alakası vardır eminim tabi çıkarabilene!
   
  .caner., Metin MF ve OttomaN TigeR bunu beğendi.
 15. :(
   
 16. o emma dimi:ehe
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 21:49