Bence Bayram Tatili 9 Gün Olmamalı

Sponsorlu Bağlantılar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
    Konu Sahibi
Bence Bayram Tatili 9 Gün Olmamalı
kurban bayramı tatili 9 gün olması hiç
mantıklı değil...
O kadar kurban kesiliyor o kadar kan
dökülüyor moral için en az 20-25 gün
olmasi gerekiyor... (ccc)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG ve .caner.

Türe

Türe

Üye
:hmmm

0MG90

0MG90

Üye
:birak:

.caner.

.caner.

Üye
25 gün az be söyle 65 70 gün olmalı bence.

Türe

Türe

Üye
Herkes yatsın ülkeyi de kedi köpekler ileriye götür ür artık :)

• Beğen
Tepkiler: Invoke, .caner. ve hikmet366
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye

• Beğen
Tepkiler: .caner.
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye

• Beğen
Tepkiler: .caner.
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
En az 2 ay kurtarmaz aşşası :D:D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
yok ya daha hayvanın kanı filan yer yüzünden yok edilmesi lazım. Şöyle o kan ve dışkıları toprağa karışsa, şöyle bir kaç bin sene tatil olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
zombaka

zombaka

Üye
3gün yeter daha az tatil daha çok çalışma

Invoke

Invoke

Üye
Gereksizlerin de bir sınırı varmış, bir zamanlar... Hep öyle anlatırlar.

Metin MF

Metin MF

Üye
niye tatile bu kadar karşısınız

Invoke

Invoke

Üye
Kim karşı? Herkes 2-3ay olsun demiş.

achambo

achambo

Üye

• Beğen
Tepkiler: Nextman, .caner. ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye

asdhausfxnjkc süper la :D

• Beğen
Tepkiler: achambo
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Türküm, doğruyum, çalışkanım... uzatmayayım gerisini hepimiz biliriz öyle değil mi? Evet, andımızda yer alan bu üç kelime 13 yıllık iş hayatım boyunca bana hep çelişkili gelmiştir. Çünkü bunlar külliyen yalan, Ne Türklüğümüzden eser var, ne doğruluktan nede çalışkanlıktan. Türk milleti üstüne basa basa söylüyorum Tembel ve hazırı seven bir millettir. Yanlış anlamayın lütfen ama böyle durumlarda gerçekten agresif olabiliyorum. Neyse uzun lafın kısası tatil olmasa da zaten adam gibi çalışan/işini yapan yok. Yada bana denk gelmedi. Eskiler bilir ama bilmeyenler için işte sitemim;
https://www.maxicep.com/forum/konu/turke-serzenis.632045/

• Beğen
Tepkiler: .caner., Invoke ve Türe
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Türküm, doğruyum, çalışkanım... uzatmayayım gerisini hepimiz biliriz öyle değil mi? Evet, andımızda yer alan bu üç kelime 13 yıllık iş hayatım boyunca bana hep çelişkili gelmiştir. Çünkü bunlar külliyen yalan, Ne Türklüğümüzden eser var, ne doğruluktan nede çalışkanlıktan. Türk milleti üstüne basa basa söylüyorum Tembel ve hazırı seven bir millettir. Yanlış anlamayın lütfen ama böyle durumlarda gerçekten agresif olabiliyorum. Neyse uzun lafın kısası tatil olmasa da zaten adam gibi çalışan/işini yapan yok. Yada bana denk gelmedi. Eskiler bilir ama bilmeyenler için işte sitemim;
https://www.maxicep.com/forum/konu/turke-serzenis.632045/
türkiyenin her şeyi iyi, ama eğitim sistemi berbat. bak bunu sadece bende demiyorum. dünyada tek 8 saat eğitim gören biziz. herneyse, okuldaki hocalar bile bu sisteme karşı, dersanedeki hocalar bile. bu ne demek oluyor? tabi ki türkiyenin geleceğini belirliyor doğru değil mi? işte türkiyeyi 10 20 sene sonra çok merak ediyorum. Türkiye yetenekli gençleri değerlendirmiyor!

not: isteyen okusun isteyen okumasın ama okulda olay şu; Okulun kapısına ''YETENEKLİ MİSİN? ÖYLEYSE SENİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLAYALIM! (resim ve fotoğraf yarışması)'' kağıt asmışlar. Bende çok iyi karakalem resimleri çiziyorum. hocaya soruyorum hocam şurada kağıt var, resim yarışması ile ilgili bana bilgi açıklar mısınız diye, hoca bilmiyorum diyor. tamam dedim o ara müdürü gördüm. bak MÜDÜRÜ, sordum bana bilgi verebilir misiniz diye bana bilmiyorum dedi. daha astıkları şeyden haberleri yok! git dedi o işlerle şu hoca ilgileniyor dedi. tamam dedim gittim o hocanın yanına. oda müdür yardımcısı. sordum bana dediki ''onu benim arkadaş asmıştı. sorarım sana söylerim'' dedi. alt tarafı resim yarışmasına katılacaktım soğuttular resmen. neyse bunun konuyla alakası vardır eminim tabi çıkarabilene!

• Beğen
Tepkiler: .caner., Metin MF ve OttomaN TigeR
Emma-Watson

Emma-Watson

Üye

:(

Üst Alt