ben yazmadım ama eleştiri alabilceğim bir yazı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The SLayeR

The SLayeR

Üye
yaw bosverin laf anlatamazsiniz tartsma ortamida cikmasin ayrica

Superfan

Superfan

Üye
Türkiyedeki fabrikatörlerin, zenginlerin çoğu da yahudidir.

Yahudi'nin ürettiği ilaçla iyileşeceğime ölürüm daha iyi.

yani var ya şu an belki yaşıyor olmanı sağlayan şeyin yahudi kaynaklı olma oranı o kadar yüksek ki...sizin gibi insanlarla aynı nefesi alıp veriyoruz. Hayırdır ırkçılık mı başlıyor artık? Sana o ilacı veren zaten en büyük hatayı yapar. Dünyanın ilacını tüketiyoruz...hepsi bizim malımız mı ? İnsülin, yahudilere ait bir şey. Kız kardeşin şeker hastası olsa, acil insüline ihtiyacı olsa ne yapacaksın?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Kapalıçarşıda çalışan varsa bilir. Hacı kul hakkı yer musevi yemez derler. Bu konunun israile bağlanması da saçma zaten. Zulmü eden yahudi olunca faturası tüm yahudilere kesilemez. Isidde muslumandi bizde teroristiz öyleyse.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ozan Atabey Yahudi ciksa ne yaparsiniz? Forumu birakir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR, The Shadow, IchigoKurosaki ve 2 diğerleri
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
muhammed4949

muhammed4949

Üye
Muslumanlar hep boyle kalacak kardesim kimse kusura bakmasin..
Tecavuz, hirsizlik, zina, yalan, oldurmek..
..Ve daha sayamadigim yuzlerce pislik sey..
Ha bunlar sadece muslumanlar'da mi var?
Tabiki hayir.
Her halkta var..
Ki buda gayet normal.
Ama musluman'lar biraz abartmis..
Musluman, Musluman'i oldurdukce, kanini emdikce, soyunu sopunu gormezden geldikce, somurdukce hep oldugu yerde sayacak.
Yahudi'ler de uretmeye devam..
14 milyon Yahudi ile..
..Ve kimse kizmasin arkadaslar ma ben Yahudi'leri seviyorum acikcasi.
Yani sirf Yahudi'ler diye nefret edecek degiliz ya?
Sevmemin en buyuk nedenide; Birbirlerini olan bagliliklari ve parmak ucu kadar nufuslariyla herkese, tum dunyaya kafa tutabilmeleri.. :)
Yahüdileri sevmek mi onlar seni insan diye görmüyorlar bilion mu bunu dinlerine göre Hz Havva haşa iblisle ilişkiye girmiş ve yahüdi soyu gelmiştir diyorlar ve Ademoğulları da diğer dinler yani yahüdiye hizmet için yaratılmıştır diyorlar sende kalkmış yahüdiyi seviyorum diyosun tevbe tevbe sana bişi daha Allah'ın sünnetinde gavurlar çok azacaklar ve böle devam ederken müslümanlar da yeniden başa geçecek o yüzden söylediklerine dikkat et

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahüdileri sevmek mi onlar seni insan diye görmüyorlar bilion mu bunu dinlerine göre Hz Havva haşa iblisle ilişkiye girmiş ve yahüdi soyu gelmiştir diyorlar ve Ademoğulları da diğer dinler yani yahüdiye hizmet için yaratılmıştır diyorlar sende kalkmış yahüdiyi seviyorum diyosun tevbe tevbe sana bişi daha Allah'ın sünnetinde gavurlar çok azacaklar ve böle devam ederken müslümanlar da yeniden başa geçecek o yüzden söylediklerine dikkat et
Petrol bitince o muslumanlarin giyecek donu kalmayacak. Muslumanlardan kasitin araplarsa.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Adamlar donumuzdaki markanin bile sahipleri.
Bence dediginin tersi olacak hocam. :)

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bu konu uzar :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt