ben yazdim :) sosyete ye ozenti

Sponsorlu Bağlantılar

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Bulent Ersoyun Yüzü Gece Gözümün Önüne Geldi Tırstım Valla :(

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
ablam yüreğine sağlık keyifle okudum :D

Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
arslansem

arslansem

Üye
Süper olmuş abla eline sağlık :ehe

izmirligenc

izmirligenc

Üye
eline saqlik guzel olmus:oke:

huri$

huri$

Üye
    Konu Sahibi
biraz daha baksaydım ortada klavye, masa felan kalmıyacaktı :ah:aha:
:ehe

Süper olmuş abla eline sağlık :ehe
sagolasin semih

eline saqlik guzel olmus:oke:
izmirli sende sagol ablacim

yaa ben aslinda hani boylee bu insanlari eylenmek dalga gecmek olsun diyee bu konuyu açmadim .... belki biraz sozler komik alayli gibi olabilir
gunumuzun genclerinde bu ki$ilere ozenti vaar 15 16 ya$indaki kizlarimiz botokstan bahsediyolar ...
biraz kilo alsinlar zararli diyetlere ba$liyolar, neymi$ du$uk bel pantalon giyince gobegi sarkiyomu$ ,veya neymi$ guldugu zaman mimik cizgileri oluyomu$ onlara botoks uygulayacakmi$ veya boylee dudaklari kalin gosteren serumlar var ve butun bunlar tedavisi zoor kanser hastaliklarina yol açabiliyorherkes ayni degil ki bazilarina zarar vermeyen urunler bazilarina zarar verebiliyor...
çok gerekmedikce dogal olmak en guzeli
estetik botoks serumlar sagliksiz diyetler bunlarsizda guzel olmak mumkun
saglikli beslenme, spor, giyim ku$ama dikkat , temizlik bunlarda insani guzelle$tirir
bir kiz erkek gibi giyinsin sevmem ben mesela
ama sacinin rengini degi$tirsin seklini degi$tirsin bir guzel kupe taksin temiz olsun illa marka yada moda giyincek diye bi$ey yook , bir etek biir ti$ort bile en moda kiyafetten bile daha yakisir bir genç kiza ama o bunun farkinda degildir.
i$te boylee:evet:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Ablam çok güzel yazmışsın:D
Hepsi gerçeği yansıtıyor :D

Onur Saka

Onur Saka

Üye
İnsanın Öyle Ablası Olurda Korkmazmı yaaa Ablam

zehircbbb

zehircbbb

Üye
:s Bu ne ama ya.. Konu başlığına +18 yazılmalı :off: ve Şiddet ve Korku içerir başlığı konulmaı!! :p :D Şaka ablacım eline yüreğine sağlık dicemde yüreğine dersem hakaret mi olur bilemiyorum :D Ya Ajda Pekkan montaj mıı ?? :D :D :D O ne öyle her konserden önce kendini mi gerdiriyor bu hatun :D

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Yolda görsem selam vermem yemin ederim ...
Demet Akal ın , Nuket duru , Nadide sultan ile aynı uçakla yan yanaydı koltuklarımız . Selam dahi vermedim . O kadar çirkinler ki ? O kadar havalılar ki ..!

Doğal hal en güzeli kesinlikle . İnsanlar doğal olmalı , yapmacıklık insanları küçültür ...:oke:

:oke:

huri$

huri$

Üye
    Konu Sahibi
Ablam çok güzel yazmışsın:D
Hepsi gerçeği yansıtıyor :D
sagolasin anil :)

¤» • ThéHeroeS_TR • «¤;2241566' Alıntı:
İnsanın Öyle Ablası Olurda Korkmazmı yaaa Ablam
bi$ey olmaz yapcaak tek $ey var 3 ihlas bir fatihaa geceleri korkma diyee odaa gunduz bi$ey olmaz

:s Bu ne ama ya.. Konu başlığına +18 yazılmalı :off: ve Şiddet ve Korku içerir başlığı konulmaı!! :p :D Şaka ablacım eline yüreğine sağlık dicemde yüreğine dersem hakaret mi olur bilemiyorum :D Ya Ajda Pekkan montaj mıı ?? :D :D :D O ne öyle her konserden önce kendini mi gerdiriyor bu hatun :D
bilmiyoruuz fotocu abiler boyle yakalami$lar

evet :oke:

vallahi bu kadini çok seviyorum boylee bir reklamda oynami$ti ama
rahmetli cok super biriydi oysaa oda estetik yaptirabilirdi
ama her basini gordugunde ben kendiimi cook genc hissediyorum boylee cok guzelim deyip duruyodu suslu ama dogal biriydi o :)

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Huriş ÖzLedik Seni :(

haltie

haltie

Üye
huriş nerdesin

aLone

aLone

Üye
tiksindim yahu:ehe

SpeciaL@

SpeciaL@

Üye
sen de mi benim gibi şiir yazıyosun ben de bayılırım yazmaya kafiyeler güzel olmuş tebrik ederim ama miğdem bulandı nedense:d:

Üst Alt