Ben Utandım

Sponsorlu Bağlantılar

zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Ben Utandım
o çıkan olayları görünce bir beşiktaşlı olarak ben utandım

• Beğen
Tepkiler: Bahoz47

fk555897

fk555897

Üye
Tam olarak ne oldu? Az önce bir kanalda alt bilgi olarak geçiyordu ama bilmiyorum aslını. Olayları hangi taraf başlattı?

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
bildiğin melo kırmızı kart yedi herkes sahaya piston aşağı yaptı rezillik :D

53cc

53cc

Üye
Yakında demokratikleşme paketi açıklanacak. Insanları meşgul edecek bir gündem gerekiyordu. Alın size 1 aylık gündem. Bu arada paketdeki sürprizleri sonra yanlı medya ve gazetelerden okuruz. :mad:

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Melo kırmızı kart gördü hakem adamı maçtan attı melo beşiktaşlılara formasını gösterip adamları kışkırttı olaylar böyle çıktıadminlerin sabaha kadar haberi olmaz ne konuşcaksak konuşalım sabah konu kitlenir

• Beğen
Tepkiler: BaykusReis

Samet.25

Bu melo ne ayak anlamadim her olayda bu var adam akilli bi ceza versinler yada gondersinler parayi aliyo villasinda keyfine bakiyo orda taraftar kapisiyo bunun yuzunden biri ölse kalsa adamin umrunda olmaz keyfine bakar

turbocore35

turbocore35

Üye
melo aynen heryerde A..

zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Futbol federasyonu biraz delikanlıysa insanları kışkırtmaktan meloya ceza verir beşiktaş zaten ceza alcak ama meloyoda uygun bir ceza verilmeli

• Beğen
Tepkiler: turbocore35
turbocore35

turbocore35

Üye
Son düzenleme:
zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Ama tarafsız olalım taraftarlarda sütten çıkmış ak kaşık değilOc ne demek açıklarsan ban yemezsin

Samet.25

bu 1453 grubu kimse onlar karistirdi ortaligi bana gore biraz arastirdim cogu fotoda adamlar saha kenarinda izliyo trubunden inmis filan bu mactada neden boyle bisey olmasin

Metin MF

Metin MF

Üye
bir galatasaray taraftarı olarak hem melo'yu hem de beşiktaş taraftarını kınıyorum

Fatic

Fatic

Üye
Meloda sorun yoktu ki 85de tarftar kndi arasnda kavga başlattı sonra 6-7 kisi shaya indi melo pozsyonundan snra heryer taksm heryer direns diye sahaya daldılar.

zombaka

zombaka

Üye
    Konu Sahibi
Evet doğru 1453 ile çarşı arasında kavga çıkmış olaylar ondan sonra başladı bende haberlerı ızliyınce gördüm

Samet.25

Meloda sorun yoktu ki 85de tarftar kndi arasnda kavga başlattı sonra 6-7 kisi shaya indi melo pozsyonundan snra heryer taksm heryer direns diye sahaya daldılar.
melo atildiktan sonra formasini tarftarlara gostermis

Üst Alt