ben 200 adet turkcell hat var bunları nasıl tüketecem bana yardımcı olurmusunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazedin

Üye
    Konu Sahibi
ben 200 adet turkcell hat var bunları nasıl tüketecem bana yardımcı olurmusunuz
bende 200 adet 100 kontorlü turkcell hat var bunları nasıl tüketecemm yada kampanya varsa yapıp satsam yardımcı olursanız sevinirim

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
mesleğinizden dolayı mı var neden sizde 200 tane hat var konuyu biraz açarsanız çözüm sunarız

haltie

haltie

Üye
bir telefoncuyla anlaşamazmısın:hmmm

nazedin

Üye
    Konu Sahibi
yok zaten ben kendim telefoncuyum bulunduğum yerde hat şatışı yapamıyorum o yüzden yardım istiyorum

haltie

haltie

Üye
yok zaten ben kendim telefoncuyum bulunduğum yerde hat şatışı yapamıyorum o yüzden yardım istiyorum

bence başka bir telefoncuya vermelisin elden tek tek satman zor olur bence:s

nazedin

Üye
    Konu Sahibi
önerdiğiniz bir avantajlı kampanya varmı arkadaşlar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
müşteriye içindeki yüz kontörle turkcellilerle 5 dakikası 2 kontöre konuşabileceğini söylersen ve fiyatları biraz aşağıya çekersen belki satış yaparsın ya da halit in dediği gibi seninle aynı işi yapan kişilere bayiden alış fiyatının biraz daha altında verebilirsin

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Boş kartı kimse almaz, kartın özelliklerini söylersen daha iyi satış yaparsın. Arkadaşlara katılıyorum, bu kadar hatı satamayabilirsin, başka bayilerle anlar. -YARINIYOK- dan tüyo al , nede olsa aynı meslektensiniz. Dertlinin halinden dert çeken anlar.

nazedin

Üye
    Konu Sahibi
bilgileriniz için tşk edrm

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
rica ederiz yardımımız olmuşsa ne mutlu

babayusuf1

babayusuf1

Üye
sonu 5151 varsa talıbım arkadasım

nazedin

Üye
    Konu Sahibi
yok valla seri yok bende

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Sizden Müşterilerin Hat Almalarını Sağlayacak Birşeyler Yapmanız Gerektiği Kanaatindeyim.Arkadaşların da Dediği Gibi Boş Hat Değil de İçinde Bulunan Kontörler,Satış Fiyatı ,Seçilmiş Nolar Gibi Argümanları Kullanarak Satışınızı Artırabilirsiniz Diye Düşünüyorum.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Bu sitede de satabilirsin. Mesela benim gibi bir çok Turkcell hat ihtiyacı olanlar vardır.... :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Durumum müsait olsa 10 tanesini ben alırdım :)
Numaraları yazarak ikinci el bölümümüzde de satışa sunabilirsiniz bu hatları mutlaka taliplisi çıkacaktır.
İyi satışlar.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Ooo mahmut seni burada görmek ne güzel. Bir ekleme de ben yapayım, ekleyeceğin numaraların en az 2 hanesini gizli tutmanı öneririm. Yoksa insanlar almaya yanaşmaz. Mesela 0532*3*5678 şeklinde olabilir. Iyi satışlar

tener27

Üye
ben telefoncuyum görüşelim kardeş 05059361515

arslansem

arslansem

Üye
Talip çıktı :ehe

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Sonu 81 25, 29 06, 98 51, 01 64, 30 26 ile bitenler varsa ben de alabilirim. Biraz kıl numaralar istedim ama.... :D

tksharmely

tksharmely

Emekli Yönetici
Ooo mahmut seni burada görmek ne güzel. Bir ekleme de ben yapayım, ekleyeceğin numaraların en az 2 hanesini gizli tutmanı öneririm. Yoksa insanlar almaya yanaşmaz. Mesela 0532*3*5678 şeklinde olabilir. Iyi satışlar

Bir kaç gün buralardayım kardeşim merak etme :) Durumum müsait olsa ben de alacağım da bi numaraları görmek lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt