Haber Belleciler Bi Bakın Hele

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Belleciler Bi Bakın Hele
Arkadaşlar geçenlerde bir makale okurken denk geldim. Böyle birşeyin gerçek olması mümkün müdür?
"Nokia symbian ile belle’yi isim olarak daha önceden birbirinden ayırmıştır. Kısacası desteği 2014 da kesilecek olan sistemin adı Symbian’dır Belle ise Nokia’ya göre zaten Symbian olarak adlandırılmıyor. Çünkü onun adı sadece Nokia Belle'dir.

cesur5534

Üye
zannetmiyorum. Çünkü belle symbian işletim sistemi zaten. Farklı bi işetim sistemi değilki. Kaldıki mağazaya kilit vuruluyor. Birtakım uygulamalar susmaya başladı bile hava uygulaması sustu arkası gelecektir. Biri çıkar symbian ı satın alır da geliştirir se ki kimse böyle bi riske de girmez. Onun için benim umutlarım tükendi birazdaha bekleyip android işletim distemli bi telefon alacağım . Bu iş buraya kadar arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108 ve M@cros
M@cros

M@cros

Üye
Arkadaşlar geçenlerde bir makale okurken denk geldim. Böyle birşeyin gerçek olması mümkün müdür?
"Nokia symbian ile belle’yi isim olarak daha önceden birbirinden ayırmıştır. Kısacası desteği 2014 da kesilecek olan sistemin adı Symbian’dır Belle ise Nokia’ya göre zaten Symbian olarak adlandırılmıyor. Çünkü onun adı sadece Nokia Belle'dir.
Mağazanın yeni uygulamalara ve güncellemelere kapatılması bu tür sorulara en iyi yanıt bence.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Symbian malesef ki bitti zorlamaya gerek yok, Nokia çoktan Microsoft'un malı oldu. Symbian'a çoktandır HD oyun çıkmamakla beraber Vine, Instagram resmi olarak da Symbian'a çıkartılma gereği duyulmadılar bile 2014'ten itibaren artık mağazaya yeni uygulama eklenemeyecek varolanlar güncellenebilecek diye biliyorum. Ben de Mart gibi yeni bir Android sistemli telefona geçiş yapıcam artık tüm Symbiancıların gerçek anlamda yenilenmesinin zamanı geldi gibi görünüyor Nokia sağolsun.

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Bitmeyeceğine inandırmak istedim bi an kendimi ah ulan symbian ben napıcam şimdi

mahzunikaya

mahzunikaya

Üye
Symbian sistemli bir çok telefon artık mazide kaldı gibi ama belirli kullanıcıları hala bulunmakta dır.

WanWan

Üye
Beyler size çok önemli bişi söyliceğim: Symbian öldü lan, Valla öldü bak.

• Beğen
Tepkiler: 0343434
Samet Dolaşık

Samet Dolaşık

Üye
Yav Keşke Android Alaymışım 6 ay once Symbian Akıcı Diyerek Aldım keşke almasaymışım ama neyse bende Haziran 10-20 arası sanırım wp8e gececeğim bencede symbian ölmüş Ama symbian efsane olarak kalır yani :)

cyborg78

cyborg78

Üye
Nokia'yı yüklü bir meblağ ödeyerek
satın alan Microsft, Here Maps'in ise
sahibi değil. Nokia'nın sadece cihaz
bölümünü satın alan Microsoft, bağlantılı servisleri ise kendisine dahil
etmedi. Bu nedenle Here Maps ile
Microsoft'un şimdilik yasal bir bağı veya
ortaklığı bulunmuyor.

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Nokia'yı yüklü bir meblağ ödeyerek
satın alan Microsft, Here Maps'in ise
sahibi değil. Nokia'nın sadece cihaz
bölümünü satın alan Microsoft, bağlantılı servisleri ise kendisine dahil
etmedi. Bu nedenle Here Maps ile
Microsoft'un şimdilik yasal bir bağı veya
ortaklığı bulunmuyor.
Benim bildiğim kadarıyla servisler de alındı
Yav Keşke Android Alaymışım 6 ay once Symbian Akıcı Diyerek Aldım keşke almasaymışım ama neyse bende Haziran 10-20 arası sanırım wp8e gececeğim bencede symbian ölmüş Ama symbian efsane olarak kalır yani :)
Kardeşim bence wp'ye geçme jollayı da unutmamak lazım satışa çıksın hemen almanı tavsiye ederim tabi bu sadece öneri senin keyfine kalmış:)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
abi jolla değil benim telefonumun üzerinde NOKIA yazacak ya :( symbianlı yeni nokia güzel uygulamalar istiyorum ara ara kasılmasını donmasını resetlemesini istiyorum 32 gb boş hafıza varken hafıza dolu hatasını almak istiyorum ama bunların hepsini yeni bir telefonda almak istiyorum :(

muhammed4949

muhammed4949

Üye
abi jolla değil benim telefonumun üzerinde NOKIA yazacak ya :( symbianlı yeni nokia güzel uygulamalar istiyorum ara ara kasılmasını donmasını resetlemesini istiyorum 32 gb boş hafıza varken hafıza dolu hatasını almak istiyorum ama bunların hepsini yeni bir telefonda almak istiyorum :(
Ya kardeşim aynı düşünceler bütün gariban symbiancılarda var aslında symbianın kaynak kodları açacaklar biz telefonu geliştirip kullanmak var ama nokia da müşteri kaybına uğrayacak hem bide jolla da eski nokia çalışanlarının yaptığı bir sistem:)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
:) öyle işte acaba Jolla nokia kalitesinde olur mu malzeme kamera ses açısından

muhammed4949

muhammed4949

Üye
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
aynen öyle Nokia kalitesinde olsa 1 saniye beklemem bide finlandiya malı ne biliyim avrupa insanı, amerika ya da çekik gözlülere gideceğine finlilere gitsin para :zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
muhammed4949

muhammed4949

Üye
aynen öyle Nokia kalitesinde olsa 1 saniye beklemem bide finlandiya malı ne biliyim avrupa insanı, amerika ya da çekik gözlülere gideceğine finlilere gitsin para :zuhaha:
Espiri yapma Yakub çay demle şaka maka ama nokia bir efsane aga

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
yok rom patcher yamalarıyla falan ugrasıyorum cfw ye hiç bulaşmadım