Belle Tema Arşivi [ Yenileri Eklenecek ] Yorum - Şikayet - Teşekkür Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
abi elcezlerine sağlık .. valla süper paylaşımlar yine :)) artı pc görselliğini çok beğendim.. bende görselliğe önem verenlerdenim işte ama benim laptop win 7 home :( tema yüklenmiyor.. yoksa senden isterdim birlaç tema .. şahane hepsi yine :oke: ikonlar var elimde demişsin.. şöyle güzellerinden bi paket yapıp özelden yollayabilirmisin bana ?? biliyorum çok bencilce istiyorum ama vakit bulursam tema yapmayla uğraşıcam.. ve inşallah birgün sende benim temalarımı burda böyle paylaşırsın :D tabi vakit bulup yapabilirsem. yalnız değişik ikonlar istiyorum.. çok teşekkürler temalar için :)
Öncelikle rica ederim 2. si benmde win7 home laptop olması farketmez tema yükleyebilirsin ama elbet bi yolu yordamı war öle pat diye yüklenmiyo :) son olarak sen tema yapmak istiyorsun ama benim bahsettiğim ikonlar pc ikonu 512x512 ve 256x256 çoğu ico uzantılı bi kısmı png eğer bunlar işini görebilecekse elbet göndeririz sorun deil bi daha ki msj ın özelden gelsin :) ben bugün biraz rahatsızım şimdi öğle yemeğine geldim öleden sonra hstne ye gidecem bakalım rapor alabilecezmi çok halsizim ve hafif ateş yani daha kötüye giderse belki bir iki gün beni göremezsiniz burada pc soğuk oda da orda oturamam bu halde istirahate ihtiyacım var biraz o yüzden cvp gelmezse bazı sorularınıza yanlış anlamayın :oke:

----------Eklendi @ 12:53:04 ---------- Yazıldı @ 12:49:21 ----------

bu arada unutmuşum bekleriz temalarını fakat paylaşımlar bana ait :) bu gidişle bende deneyecem üst konuda saolasın arkadaş anlatmış önce cardibe yi çözmem lazım :)

halilibo6671

Üye
arkadaşlar C6-01 için tema önerirmsnz

halilibo6671

Üye
tşkler.

• Beğen
Tepkiler: najanaja

halilibo6671

Üye
tşkler

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
tesekkurler :oke:

• Beğen

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

• Beğen
veli_efendi

veli_efendi

Üye
teşk

• Beğen
PriveT

PriveT

Üye
Paylasim icin tesekkurler

• Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye
bu konudaki temalar nereye gitti hacılar ben göremiyorum :D

• Beğen

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
  • Beğen
AHMED...

AHMED...

Üye

başlığı iyi oku Ahmet bu konu yorum şikayet teşekkür konusu :d: senin dediğin konu üstkonu :D

:zuhaha: sürekli yenileri eklenecek diyor ya bide teşekkür edenler olunca temalar silindi zannettim :zuhaha:

• Beğen
onuc0bir

onuc0bir

Üye
temalar cok
guzel
tesekkur ederim.senden bi istegim olacak. ajanda yi cok kullanan birisyim. ajanda notlarinda ve hatirlatmalarda yazilari net gozukecek , tema resmi
arkasinda
gozukupte yazilar gozukmez olmayacak , sade temalar hangileridir? liste halinde yazarsan benim icin cok verimli olur. cunku temlari indirip denemesi problem degil silerken cok karisik oluyor. bu hususta
yardimci
olurmusun sevgili
najanaja

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
temalar cok
guzel
tesekkur ederim.senden bi istegim olacak. ajanda yi cok kullanan birisyim. ajanda notlarinda ve hatirlatmalarda yazilari net gozukecek , tema resmi
arkasinda
gozukupte yazilar gozukmez olmayacak , sade temalar hangileridir? liste halinde yazarsan benim icin cok verimli olur. cunku temlari indirip denemesi problem degil silerken cok karisik oluyor. bu hususta
yardimci
olurmusun sevgili
najanaja
kardeş diğer tarafa yazdım cvb ı ben temaları denerken deiştirmişsin heralde yazıyı :) rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...