Belle Reflesh Saat ekran koruyucusu???

Sponsorlu Bağlantılar

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Belle Reflesh Saat ekran koruyucusu???
Arkadaşlar elimde evols cfw var çok memnunum yalnız önceki saat ekran koruyucusunu istiyorum. Anna saati var ama bunun da içi dolu olmadığı için güneşte falan görünmüyor.Belle refleshdeki saat ekran koruyucusunu sis olarak verir misiniz? Çok teşekkürler..

manolyam63

manolyam63

Üye
tskler...

Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyen için teşekkürler ama orjinal ekran koruyucusunu arıyorum :(

asigsasi

asigsasi

Üye
bu var elimde

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Bu da çok sade ve güzelmiş link atar mısın? Bu arada telefonu ilk kilitledigim zaman parlak oluyor fakat birkaç saniye sonra parlaklık gidiyor ekran koruyucu tam olarak görünmüyor bunun bir ayarı var mi?

asigsasi

asigsasi

Üye
Bu da çok sade ve güzelmiş link atar mısın? Bu arada telefonu ilk kilitledigim zaman parlak oluyor fakat birkaç saniye sonra parlaklık gidiyor ekran koruyucu tam olarak görünmüyor bunun bir ayarı var mi?

bi ayarı yok fakat saat büyük olduğu için sıkıntı olmaz buda ışığı sönmüş hali

- - - Eklendi - - -

sönük halini çektim yine canlı gösterdi :ehe

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: manolyam63
tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar teşekkür etsem az. Elinde başka bu tarz ekran koruyucu var mi basit ama şık :)

asigsasi

asigsasi

Üye
bakayım

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
bir sorun var. Bende ki anna ekran koruyucusunun içi boş olandan bahsediyorum bunu kuruyorum ekran koruyucu yapıyorum ama resimdeki değil de önceki çıkıyor. Neden böyl

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
evet evet şu an cfw de yüklü olan bu ben bunu sevmiyorum önceki attığını yapmak istiyorum ama olmuyor kuruyorum zinda çıkıyor

asigsasi

asigsasi

Üye
bir sorun var. Bende ki anna ekran koruyucusunun içi boş olandan bahsediyorum bunu kuruyorum ekran koruyucu yapıyorum ama resimdeki değil de önceki çıkıyor. Neden böyl

restart yap dene

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
malesef olmadı. Nasıl olacak bu?

asigsasi

asigsasi

Üye
kullandığın cfw ye gömülü olabilir ben cfw kullanmadığım için kullanan arkadaşlar dan nasıl silineceğini veya nasıl değiştirileceğini sorman gerekir yeni bi konu aç istersen

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
uygulama bilgilerini değiştirebilir misin? Yani bunun ismini falan başka birşey yapsak. Ben anlamıyorum o yüzden soruyorum vaktini aldıysam özür dilerim

asigsasi

asigsasi

Üye
bunun ismini değiştirsek de private dosyalarının gittiği yer belli sen ancak cfw den değiştir yada kaldır

tupyupp

tupyupp

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yapacağım

asigsasi

asigsasi

Üye
tekrar konu aç derdini anlat cfw kullanan arkadaşlar yardımcı olur :)