Bedava YKS denemesi


tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar internette reklama denk geldim baktım . Kitapsec.com ' da yks 2019 ve 2 tane daha yks denemesi 0.01 kr olarak ücretlendirilmiş . Fakat kargoyu siz ödüyorsunuz . Bence gerek yok pdf olarak indirip tonla deneme çözülebilir ama yine de belki almak isteyen olur diye paylaşayım dedim :)
 

bveo1990

Üye
Hani ya paylaşımın linki
 
tuna200

tuna200

Üye
    Konu Sahibi
Yönetici tarafından düzenlendi:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt