Becker Jetvan Mercedes Sprinter


x-scarface

x-scarface

Üye
Becker Jetvan içerisindekilere arabada olduklarını unutturacak nitelikteki Mercedes Sprinter modifiyesini New York Otomobil Fuarında tanıtacak.


Jennifer Lopez, Jerry Seinfeld, Will Smith, Tiger Woods, Bruce Springsteen ve Denzel Washington gibi dünya çapında ünlülere özel arabalar tasarlayan Becker Jetvan, yeni Mercedes Sprinter modifiyesini New York Otomobil fuarında tanıtmaya hazırlanıyor.
İçerisinde olanlara arabada olduklarını unutturacak kadar etkileyici olan Becker Jetvan modifiyeli Mercedes Sprinter, özel aydınlatmaları, jaluzisi, yan giriş kapısı ve birinci sınıf uçak koltuklarını andıran ve işlevi aynı olan koltukları ile lüks sınırlarını zorluyor. ayrıca 1300 wattlık 7+1 ses sistemi, 40 inç LCD TV, on board bilgisayar gibi özellikleri ile kendinizi evde hissetmenizi sağlayabilir.


 
Jomolocco

Jomolocco

Üye
Resimdeki görsel oldukça eski olmalı ekranda xp media center edition var.

Ayrıca masa üzerindeki laptopun alt parçası yani astronomik bir sey degil

Ya fuar coktan yapıldı yada görsek oldukça eski.
 
x-scarface

x-scarface

Üye
Resimler değişti :ok2:
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt