Uygulama Bebekler için Program İsteği (Acil!!!)

Sponsorlu Bağlantılar

ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
Bebekler için Program İsteği (Acil!!!)
Lullaby: AmbiScience Sleep Aid for Children
Baby Snooze
Baby Shusher
Baby Sleep Care Pro
Weissbluth Method Infant Nap App

Elinde bu programlar olan var mı? Veya bunlara alternatif kullanabileceğim programlar. Bunlar ücretli program, ücretsiz lazim ;)Yardımcı olmanızı rica ediyorum... Şimdiden teşekkürler :maxicep:

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bebekler İçin Demişsin Ama Yazık Günah Değilmi Coçuğa? Ben Kesinlikle Vermiyorum Olurda Çevresinde Telefon Olursa Bile Hatsız Moda Alıyorum Cihazi Zaten Yeterince Wifi Sinyalleri Filan Kansere Davetiye Çıkarıyor

• Beğen
Tepkiler: ceyhande
ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
Bebekler İçin Demişsin Ama Yazık Günah Değilmi Coçuğa? Ben Kesinlikle Vermiyorum Olurda Çevresinde Telefon Olursa Bile Hatsız Moda Alıyorum Cihazi Zaten Yeterince Wifi Sinyalleri Filan Kansere Davetiye Çıkarıyor

Eyvallah düşüncen için, dibine sokmuyorum :) uzaktan açıp dinletiyorum, sağol :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyvallah düşüncen için, dibine sokmuyorum :) uzaktan açıp dinletiyorum, sağol :thumbup:
Valla Yinede Hatsız Moda Almanı Öneririm Zamanla Çocukta Gözünde Problem Olabiliyormuş Ben Yinede Son Kez Olsn Önermiyorum Gerek Yakından Gerekte Uzaktan Zararlı Hatta İnsan Vucudunda Bile Gece 10 Dan Sonra O Ekranlara Bakmak TV İzlemek Uyku Bozukluklarına Neden Oluyor Aralarında Özellikle Mavi ve Beyaz Işıklar Hormanlara Aşırı Zarar Veriyor ÖZellikle Benden Bu Kadar :bilmm

• Beğen
Tepkiler: ceyhande
ceyhande

ceyhande

Üye
    Konu Sahibi
yok mu yardımcı olacak????????????

Üst Alt