Beats Audio Pro v1.2 Root / Uninstall edilebilir versiyon

• 8 Mart 2013
  • 4819 Okunma
  • 18 Cevap

1. Cm9 rc 6 + Yoon Kernel 1.7 kullanıyorum
    kurup kaldırdım denemek için bi sorun yok,kulaklık takılınca simge çıkıyor.sorunsuz uninstall edilebiliyor.bedava versiyonu gibi uninstall edipte rom a zarar verme gibi bi ihtimal söz konusu değil.forumda arattım ama bulamadım sadece pro olmayan versiyonu gördüm.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Zippyshare.com

Yazan: Rocker84
    MEHMET ÇİFTÇİ bunu beğendi.
  2. :tşk:

3. ses kalitesinde değişim farkettin mi peki?ben farklı romlar içinde açıp kapatılabilen sürümlerini denedim pek bir fayda sağlamamışlardı.

4. daha kaliteli ve detaylı bi ses aldığımı söyleyebilirim

5. Bende beats audio simgesi görünmüyor kurulu oldugu halde.neden olabilir.ayar da yapamiyorum

6. Android için mi bu

7. kulakligi takinca isaret gozukur

8. root şartmıı yaww gene rootşz gzll program yokk

9. sadece htc için mi bu?

10. rootsuz lazım bıze o surumu yukleyın

11. İnsanın başına ne gelirse ya meraktan ya da .... demişler. Bende bunu merak ettim yükliyim dedim telefonum rootluydu zaten Stock rom kullanıyordum. Programı yükledim yarıda kesildi telefon yeniden başladı ve samsung yazısında kaldı açılmıyordu. Şuan da hiç anlamadığım bir işe giriştim odin falan hiç anlamam ama zaten açamıyorum telefonu . Yesil.cin den uygun rom bulup yüklemeye çalıştım oda hata verdi hepten ettim. kullanamıyorum şuan.
    Yük-le-me-yin...!

12. Adamın dibisin. Teşekkürler

13. orijinal romun yedeğini alın öyle yükleyin.. benim telde de çalışmadı. ses sürücülerini bozdu. tekrar Restore yaptım Recoveryden değilse telefon cortlamisti..

14. ben yükledim ama değişen bir şey olmadı xperia s te ve kaldırayım dedi ve şimdi telefon açılıp kapanyor ne yapacağım

15. Kardesim bende yukledim hoparlorden ses gelmiyo artik .sadece kulaklik takinca ses var .cihazim htc one x .yardimci olr musunuz ne yapmaliyim

16. Teşekkürler

17. arkadaş ben bunu yükledim kaldırdım tel kafayı yedi görüntülü aramada ses çıkmıyor müzik çalar çalışmıyor donuyor telefon çözümü ykmu bunun?

18. Beyler ben bu programı denedim hiç etkisi olmuyor tavsiyem bass bosster pro kullanın çok büyük bi faydası var

19. linkte sorun var :/

Yüklüyor...
18/11/2018 - 19:44