Beats Audio Pro v1.2 Root / Uninstall edilebilir versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
Beats Audio Pro v1.2 Root / Uninstall edilebilir versiyon
Cm9 rc 6 + Yoon Kernel 1.7 kullanıyorum
kurup kaldırdım denemek için bi sorun yok,kulaklık takılınca simge çıkıyor.sorunsuz uninstall edilebiliyor.bedava versiyonu gibi uninstall edipte rom a zarar verme gibi bi ihtimal söz konusu değil.forumda arattım ama bulamadım sadece pro olmayan versiyonu gördüm.

• Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

nurikaratas

nurikaratas

Üye
ses kalitesinde değişim farkettin mi peki?ben farklı romlar içinde açıp kapatılabilen sürümlerini denedim pek bir fayda sağlamamışlardı.

Rocker84

Rocker84

Üye
    Konu Sahibi
ses kalitesinde değişim farkettin mi peki?ben farklı romlar içinde açıp kapatılabilen sürümlerini denedim pek bir fayda sağlamamışlardı.

daha kaliteli ve detaylı bi ses aldığımı söyleyebilirim

yolcuasog

yolcuasog

Üye
Bende beats audio simgesi görünmüyor kurulu oldugu halde.neden olabilir.ayar da yapamiyorum

derHENKERS

Üye
Android için mi bu

bozoklu_66

bozoklu_66

Üye
kulakligi takinca isaret gozukur

devilsofgothic

Üye
root şartmıı yaww gene rootşz gzll program yokk

Shadow1243

Üye
sadece htc için mi bu?

devilsofgothic

Üye
rootsuz lazım bıze o surumu yukleyın

ONUR_345241

Üye
İnsanın başına ne gelirse ya meraktan ya da .... demişler. Bende bunu merak ettim yükliyim dedim telefonum rootluydu zaten Stock rom kullanıyordum. Programı yükledim yarıda kesildi telefon yeniden başladı ve samsung yazısında kaldı açılmıyordu. Şuan da hiç anlamadığım bir işe giriştim odin falan hiç anlamam ama zaten açamıyorum telefonu . Yesil.cin den uygun rom bulup yüklemeye çalıştım oda hata verdi hepten ettim. kullanamıyorum şuan.
Yük-le-me-yin...!

ali.clay

ali.clay

Üye
Adamın dibisin. Teşekkürler

angel_eren

angel_eren

Üye
orijinal romun yedeğini alın öyle yükleyin.. benim telde de çalışmadı. ses sürücülerini bozdu. tekrar Restore yaptım Recoveryden değilse telefon cortlamisti..

mustafa5395

mustafa5395

Üye
ben yükledim ama değişen bir şey olmadı xperia s te ve kaldırayım dedi ve şimdi telefon açılıp kapanyor ne yapacağım

salih_4747

Üye
orijinal romun yedeğini alın öyle yükleyin.. benim telde de çalışmadı. ses sürücülerini bozdu. tekrar Restore yaptım Recoveryden değilse telefon cortlamisti..
Kardesim bende yukledim hoparlorden ses gelmiyo artik .sadece kulaklik takinca ses var .cihazim htc one x .yardimci olr musunuz ne yapmaliyim

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

KırcalıHolding

Üye
arkadaş ben bunu yükledim kaldırdım tel kafayı yedi görüntülü aramada ses çıkmıyor müzik çalar çalışmıyor donuyor telefon çözümü ykmu bunun?

molla409

molla409

Üye
Beyler ben bu programı denedim hiç etkisi olmuyor tavsiyem bass bosster pro kullanın çok büyük bi faydası var

allcatraz

Üye
linkte sorun var :/

Üst Alt