Beat Sound Kulaklık

 • 28 Mart 2013
 • 1133 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Htc nin kutusunda verilen kulaklıgın haricinde kulaklık almayı düşünüyorum beats kulaklık tipi olarak aşağıdaki resimdeki kulaklık gibi olmasını istiyorum fiyat konusunda yardımcı olurmusunz bilginiz var ise .. :islik

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: emreli01
 2. İnternette mevcut olanlar var ama sahte olma riskide var.
  Ben bir telefoncudan HTC Sensation cihazının yanında verilen kulaklığı almıştım. Yani adam cihazı 2. el satıyordu, ben 70 liraya almıştım urBeats kulaklığı geçen sene.
   
 3. 2. el olarak tavsiye ediyormusn peki
  ve aldıgın kulaklık htcnn yanında verd,g, kulaklık ile bariz fark var mı ?
   
 4. Bana temiz denk geldi tavsiye edebilirim yani. Aslında ikisi arasında ses olarak bariz bi fark yok, ama urBeats kulakiçi olduğundan baslar daha iyi hissediliyor birde müziği dış ortamdan daha iyi yalıtıyor.
   
 5. :tşk:
   
 6. Rica ederim :)
   
 7. ben bir tane avea bayisinde görmüştüm.. bu sensation x yanında verilen kulaklıktan 63 liraydı fiyatı.. birde bu linktekine bak bakalım.. baya ucuz birde.. tabi orjinal urbeats değil bu kesin.. ama kulak içli olduğu için bence iyidir..

  HTC One X Audio Sens Kumandal
   
 8. beats kulaklık ile şuan htc one x plus ın yanında verilen kulaklık arasında fazla bir fark yok diorlar açıkcası ben kendi kulaklığı ile bangır bangır müzik dinliyorum .. acaba beats kulaklıkla nasıl olur die düşündüm ama Mobilator kullanıcısı aman aman bi fark olmadıgını söyledi
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 03:53