Beat Sound Kulaklık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Beat Sound Kulaklık
Htc nin kutusunda verilen kulaklıgın haricinde kulaklık almayı düşünüyorum beats kulaklık tipi olarak aşağıdaki resimdeki kulaklık gibi olmasını istiyorum fiyat konusunda yardımcı olurmusunz bilginiz var ise .. :islik

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
İnternette mevcut olanlar var ama sahte olma riskide var.
Ben bir telefoncudan HTC Sensation cihazının yanında verilen kulaklığı almıştım. Yani adam cihazı 2. el satıyordu, ben 70 liraya almıştım urBeats kulaklığı geçen sene.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
İnternette mevcut olanlar var ama sahte olma riskide var.
Ben bir telefoncudan HTC Sensation cihazının yanında verilen kulaklığı almıştım. Yani adam cihazı 2. el satıyordu, ben 70 liraya almıştım urBeats kulaklığı geçen sene.

2. el olarak tavsiye ediyormusn peki
ve aldıgın kulaklık htcnn yanında verd,g, kulaklık ile bariz fark var mı ?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
2. el olarak tavsiye ediyormusn peki
ve aldıgın kulaklık htcnn yanında verd,g, kulaklık ile bariz fark var mı ?
Bana temiz denk geldi tavsiye edebilirim yani. Aslında ikisi arasında ses olarak bariz bi fark yok, ama urBeats kulakiçi olduğundan baslar daha iyi hissediliyor birde müziği dış ortamdan daha iyi yalıtıyor.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi

Bana temiz denk geldi tavsiye edebilirim yani. Aslında ikisi arasında ses olarak bariz bi fark yok, ama urBeats kulakiçi olduğundan baslar daha iyi hissediliyor birde müziği dış ortamdan daha iyi yalıtıyor.
:tşk:

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Rica ederim :)

n000k

n000k

Üye
ben bir tane avea bayisinde görmüştüm.. bu sensation x yanında verilen kulaklıktan 63 liraydı fiyatı.. birde bu linktekine bak bakalım.. baya ucuz birde.. tabi orjinal urbeats değil bu kesin.. ama kulak içli olduğu için bence iyidir..

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
ben bir tane avea bayisinde görmüştüm.. bu sensation x yanında verilen kulaklıktan 63 liraydı fiyatı.. birde bu linktekine bak bakalım.. baya ucuz birde.. tabi orjinal urbeats değil bu kesin.. ama kulak içli olduğu için bence iyidir..

beats kulaklık ile şuan htc one x plus ın yanında verilen kulaklık arasında fazla bir fark yok diorlar açıkcası ben kendi kulaklığı ile bangır bangır müzik dinliyorum .. acaba beats kulaklıkla nasıl olur die düşündüm ama Mobilator kullanıcısı aman aman bi fark olmadıgını söyledi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt