Bazen aramayı reddedemiyorum??

• 5 Kasım 2010
  • 2437 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Beni aradıklarında bazen "REDDET" tuşu çıkıyor, ama bazen sadece ortaya "CEVAPLA" çıkıyor (kaydırarak yapılıyor). Ben her zaman reddet tuşunun da çıkmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Yazan: kuwaie
  2. Telefon kilit modundayken cevapla çıkar normal ekran modundada reddet-cevapla çıkar ...sürekli reddet cevapla çıkması için cydia da çoğo source adresinde bulunan ecdecline uyğulamasını indir

--------------- Ekleme ---------------

ezdecline yukarda yazım hatası olmuş

3. Cydia'ya search kısmına "ezdecline" yazdım fakat hiçbir şey çıkmadı? Nasıl indirebilirim dediğiniz programı?

4. ne cyndia sı arkadaşlar, telefonun tuş kilitleme tuşuna 1 defa basarsanız sesi keser 2 defa basarsanız meşgule atar.. bukar...

5. senin dediğin zor iş kardeş onu biliyoruz repo.insanelyiph0ne.com source adresini ekle orda var

--------------- Ekleme ---------------

arkadaş reddet cevabla bazen ğeliyor bazen ğelmiyor demiş bizde biliyoruz power tuşundan işlemi ama biz telefon normal modda ğelen reddet cevaplayı kilit modundada olmasını sağlıyoruz

6. kızma aga fikrimi sundum.. :sopa:

7.  
  8. teşekkürler deneyeceğim.

9. jailbreak yapıpta telefonu mafediceğime uyku modunda öyle çıkmasına alışırım daha iyi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 17:22