Bazen aramayı reddedemiyorum??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Bazen aramayı reddedemiyorum??
Arkadaşlar Beni aradıklarında bazen "REDDET" tuşu çıkıyor, ama bazen sadece ortaya "CEVAPLA" çıkıyor (kaydırarak yapılıyor). Ben her zaman reddet tuşunun da çıkmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

hakankurban

hakankurban

Üye
Telefon kilit modundayken cevapla çıkar normal ekran modundada reddet-cevapla çıkar ...sürekli reddet cevapla çıkması için cydia da çoğo source adresinde bulunan ecdecline uyğulamasını indir

--------------- Ekleme ---------------

ezdecline yukarda yazım hatası olmuş

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
Cydia'ya search kısmına "ezdecline" yazdım fakat hiçbir şey çıkmadı? Nasıl indirebilirim dediğiniz programı?

dolby

dolby

Üye
ne cyndia sı arkadaşlar, telefonun tuş kilitleme tuşuna 1 defa basarsanız sesi keser 2 defa basarsanız meşgule atar.. bukar...

hakankurban

hakankurban

Üye
senin dediğin zor iş kardeş onu biliyoruz repo.insanelyiph0ne.com source adresini ekle orda var

--------------- Ekleme ---------------

ne cyndia sı arkadaşlar, telefonun tuş kilitleme tuşuna 1 defa basarsanız sesi keser 2 defa basarsanız meşgule atar.. bukar...

arkadaş reddet cevabla bazen ğeliyor bazen ğelmiyor demiş bizde biliyoruz power tuşundan işlemi ama biz telefon normal modda ğelen reddet cevaplayı kilit modundada olmasını sağlıyoruz

dolby

dolby

Üye
arkadaş reddet cevabla bazen ğeliyor bazen ğelmiyor demiş bizde biliyoruz power tuşundan işlemi ama biz telefon normal modda ğelen reddet cevaplayı kilit modundada olmasını sağlıyoruz

kızma aga fikrimi sundum.. :sopa:

kuwaie

kuwaie

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler deneyeceğim.

maxirabit

maxirabit

Üye
jailbreak yapıpta telefonu mafediceğime uyku modunda öyle çıkmasına alışırım daha iyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt