Planlanan Buluşmalar Bayramda Da Maxicep! - Bayramlaşma -

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maristero

maristero

Üye
    Konu Sahibi
Bayramda Da Maxicep! - Bayramlaşma -
Öncelikle hepinizin bayramı kutlu olsun. Forumdaki ilk mesajımı böyle bir konu açarak yazmaya karar verdim. Bilirsiniz ülkemizde bayramların ayrı bir yeri vardır. Bayram birliktelik demektir ve hep gülümseyen bir yüz gelir bayramlarda akıllara:) Bu bayramda bir Bayramlaşma düzenleyebilirsek bence çok güzel olur. Herkes kendi şehrindeki Maxicep üyeleriyle bir bayramlaşma ayarlayabilir. Zaman ve mekanlarla ilgili fikirlerinizi ve diğer tüm görüşlerinizi bu başlık altında toplarsanız sevinirim. Ben bayram süresince Ankara'dayım. Ankarada olan arkadaşlar bana ulaşabilirler. Ya da bu organizasyonu üstlenmek isteyen arkadaşlara...

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ankaralılar sizden güzel bir buluşma bekliyorum.:)

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
arkadaslar bu bulusmaya bende katılacam bu sefer yarın bulusmaya ne dersınız ???? yarın tum gun bosum saat farketmez bana sızlerle bulusmayı cok ısterım bu arada butun maxicep aılesının bayramınızı kutlarım sevgı ve saygılarımla ...

arslansem

arslansem

Üye
Bu sitede buluşamama hastalığı var:ehe normal günlerde istenildiği gibi yapılamayan buluşmalar bayramda hiç olamayacaktır bence

Salihyet

Salihyet

Üye
Salih baba yok ortalıkta, novelics , ulaş ve firari yi bekliyoruz :) ( melih istanbulda şu anda )

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
ben butun ankaralıları beklıorum ama gorunuse bakılırsa kımse bulusmaya yanasmıo

kabalak61

kabalak61

Üye
Maxicep buluşmasını ben tek yapacasğım herhalde trabzonluya rastlamadım hiç forumda trabzonlu yok galiba bu forumda pek herkesin bayramı kutlu olsun :megafon:

Salihyet

Salihyet

Üye
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt