Bayern Münih - Barcelona | İlk 11'ler

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
Net 2 penaltıyı vermedi hakem. Bir de alba ya faul vardi golde.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Net 2 penaltıyı vermedi hakem. Bir de alba ya faul vardi golde.

Penaltı olayına kesinlikle katılmıyorum ama albanı pozisyonu net fauldu birde gomezin golü ofsaytmış gibi geldi bana

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bende barcayı böyle dağılırken görmemiştim hiç

Türe

Türe

Üye

Penaltı olayına kesinlikle katılmıyorum ama albanı pozisyonu net fauldu birde gomezin golü ofsaytmış gibi geldi bana

2. Muallakta ama 1. Pozisyon kesin penaltı. Topu resmen öldürdü adam eliyle.

m542tf

m542tf

Üye

ikinci gol ofsayt tı, üçüncü golde de perdeleme ayağına ezdi adamı resmen...

Ama hakkını yemeyelim, Bayer haketmişti galibiyeti...

vermediği iki penaltıyı da unutmamak lazım ki ilk yarı 3-0 olabilirdi

- - - Eklendi - - -

gomez'in golü bencede ofsayt diğer golleri izleyemedim onun için diğer gollere yorum yapmıyorum. İlk penaltı pozisyonunda lahm şutu çektikten sonra pque nin kolu vucudundan açık ve mesafe de yakın değil kolunu çekmiyorda bence penalti. Diğer pozisyonda tartışmasiz penaltı hakem bu pozisyonu nasıl atladı anlamadim. Hakeden kazandı.

Akıncı

Akıncı

Üye
Müller basket oynasa daha etkili olur o nasıl bir perdedir

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

codblackops2

codblackops2

Üye
barça çok pas trafiği yaptı her zamanki gibi.ama karşısında nefes bile aldırmayan bayern savunması vardı..barça defansı çok zayıftı.pique çok uğraştı ama olmadı..swcheinsteiger ile dante ,messiye nefes aldırmadı..messi sahada yok gibiydi..barça savunmayı 1-2 kere aşabildi onda da gol bulamadılar..bayern ise kusursuzdu çok iyi geliyordu..düşünün adamlar allianz arenada son haftada hamburgu 9-2 , wolfsburgu 6-1 yendi..motivasyon üst seviyeydi..nou campta bayernin teslim olacağını sanmam tur bayernin diyebiliriz..haklı bir galibiyet aldı bayern..kaldiki bazı hakem hataları vardı ,yukarda yazılmış..benim görüşüm bu ..:) bu arada puyol ve mascheranon yokluğu çok hissedildi...

SHS

SHS

Üye
abidal oynasa daha iyidi, adını duymadığım bi zıpır koymuşlar defansa, bari golü atsaydı, onu da beceremedi

codblackops2

codblackops2

Üye
abidal oynasa daha iyidi, adını duymadığım bi zıpır koymuşlar defansa, bari golü atsaydı, onu da beceremedi

barthaydı galiba.cömertçe harcadı pozisyonu.o pozisyon sırasında ben bile atardım onu dedim :D

- - - Eklendi - - -

Bugünkü Şampiyonlar Ligi maçından arta kalan birkaç bilgi.

*Barcelona, bugün Bayern Münih kalesine SADECE 1 şut çekmiştir.
Bu oran, Barcelona'nın Şampiyonlar Ligi tarihinde bir İLKTİR.

*Şampiyonlar Ligi Yarı Finalinde İLK DEFA bir takım, rakibine 4-0 mağlup olmuştur.

*Bu akşam Bayern Münih 4-0 Barcelona ile biten maçta, top Barcelonalı futbolcuların eline Bayern Münih kalecisinden daha çok değmiştir.

Üst Alt