Battery Magic Pro v1.5.33 [Paid]


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Battery Magic Pro, Android cihazlar için yayınlanan alternatif batarya uygulamasıdır. Ekli APK dosyasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Yenilikler:
1. Support for latest Oreo & Pie OS helps to enhance more Battery Power
2. Multi Languages supported
3. Rich Reporting feature added
4. The Performance improvements and bug fixes keep rolling on
5. Keep enjoying the lighter version with latest features

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt