Batman: The Dark Knight Rises (APK+DATA)v1.1.1

Sponsorlu Bağlantılar

hardal00

hardal00

Üye
    Konu Sahibi
Batman: The Dark Knight Rises (APK+DATA)v1.1.1
Hayranları tarafından merakla beklenen yeni ve üçüncü Batman filmi olan Batman: The Dark Knight Rises Türkçe adı ile Batman: Kara Şövalye Yükseliyor filmi adına mobil oyunu piyasaya sürüldü. Üçlemenin son filmi olan Kara Şövalye Yükseliyor filminin mobil platformlar için oyununu Gameloft geliştirdi.
Batman filmlerinin sonuncusu olma özelliğini taşıyan Batman: The Dark Knight Rises’da Batman’in dünyasına gerçek anlamda dalacak ve bütün Batman hikayesine tanık olacak yeni karakterler ile tanışacaksınız. Batman’in Gotham City’i Bane’e karşı korumasını konu alan film 27

android .2.3+
sürüm v1.1.1

Temmuz 2012 itibariyle ülkemizde gösterime girdi.

Filmden sonra Batman’in bu muhteşem macerasına doyamayan kullanıcıların denemelerini şiddetle tavsiye ettiğimiz Batman: The Dark Knight Rises oyunu Android ve iOS platformları için geliştirildi, Google Play ve Apple Store’da yerini aldı bile.

APK LİNKİ

DATA LİNKLERİ
| | | |

!!! KURULUM !!!
1. APK ve DATA dosyalarının hepsini indirin.
2. DATA dosyalarının aynı klasöre indiğinden emin olun.
3. İndirdiğiniz data dosyalarının uzantısı .001, .002, .003, .004 şeklinde olacaktır. Bu dosyaları .rar'dan çıkarabilmek için HJ Split programına ihtiyacımız var. programını indirin ve bilgisyarınıza kurun. Programı açın JOIN'e tıklayın Input File'a sonu .001 olan dosyayı seçin. Output bölümüne ise dosyaları çıkarmak istediğiniz klasörü seçin.
4. APK ve DATA dosyalarını cihazınızdaki herhangi bir yere atın. (DATA'yı obb ye henüz atmıyoruz.)
5. APK' yı yükleyin.
6. Şimdi "com.gameloft.android.ANMP.GloftKRHM" adlı dosyayı android/obb/ klasörünün içerisine atın.

7. Wi-Fi ve 3G'yi kapatın.
8. Ayarlardan otomatik tarih ve saati kapatın. Tarihin yılını 2011 yapın.
9. Oyunu çalıştırın ve bir süreliğine oynayın.
10. Ana Ekran'a gidin yani ev düğmesine basın oyundan exit diyerek çıkmayın.
11. Tarih ve Saat Ayarlarından tarihi tekrar 2013 yapın.
12. Oyunu tekrar çalıştırın. (Oyun maalesef ki durabilir, sorun değil sadece tekrar çalıştırın.)
13. Eğer oyun size tekrar DATA dosyasını indirin derse, NO ya basın ve oynamaya devam edin.
14. Oyun Çince olarak açılmaktadır. İngilizce'ye çevirmek için; 3. seçeneğe tıklayın, ardından 2. seçeneğe tıklayın ve USA(Amerika) bayrağına tıklayın.
15. İndirdiğiniz oyunda bütün aletler, bölümler açıktır ve hepsi max. seviyededir. Eğer oyuna sıfırdan başlamak isterseniz Options menüsünden Reset Data diyebilirsiniz. (Bu işlem geri alınamaz)
16. İyi Eğlenceler :)

• Beğen
Tepkiler: marvelhayrani

murat5432

murat5432

Üye
oyun bozuk

tam1afyonlu

Üye
bu oyun icin bircok yere baktim ama sd data'si düzgün olanini göremedim. Oyun bozuk derken nerede hata var acaba bende data lari cekicem de sorun varsa bilelim.

murat5432

murat5432

Üye
rarlarda sıkıntı war bilader naptıysam olmadı indirmeyin adam akıllı koysanız böyle uğraşmış olmıcaz işte

chad87

Üye
galaxy note 2 de çince yazılar çıkıyor daha sonra oyun otomatik kapanıyor.

istbu

Üye
hj split ile çıkarıyoruz dosyayı çıkan dosyanın adı GloftKRHM.zip_2

sabricankan

Üye
oldum olası hj split olayına gıcık olmuşumdur. 7z sıkıştırma yaparsanız daha iyi. bir de pc ye mi girip çıkaracağız. rar,7z gibi sıkıştırma uzantılarına atalım.

umutcan997

umutcan997

Üye
Data dosyalarini tek linke atarmisin bende olmuyor ole part1 part2 dosya icine atiyorum yiyor dosyalari ve oyun acilmiyor

sabri04x

sabri04x

Üye
ben calışan versiyonunu bıldum fakat oyonu acıyım new game yapıp oyuna giriyom öyle kalıyor yardım edin

sabri04x

sabri04x

Üye
arkadaşlar ben oyunun calışan apk sini buldum wi-fi den data sını indirdim deniycem büyük ihtimal işe yarar

Üst Alt