Bataryam kafayı yedi

Sponsorlu Bağlantılar

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
Bataryam kafayı yedi
Bataryayı tamamen bitirdim şarja taktım 5 dakikada %50 oldu sonra 1 saate falan da full doldu şarjdan çıkardım bende
ancak şarjda hemen bitti
15 dakika internete girdim şarjım %60 a kadar düştü parlaklık 0 da sonra sürekli internete girerek 3g ile 2 saate yakın batarya full bitti yine şarja taktım ve bu dediğim olayların aynısı yine gerçekleşti sizce yeni batarya mı almalıyım? Telefonumu 1 yıldır kullanıyorum ve markası huawei ascend g301

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Tam boşaltım bataryaya ciddi derecede zarar verir.

byAndroid

byAndroid

Üye
Batteryis.bin i silmeyi dene silmeyi bilmiyorsan gooladan arastir

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bataryayı Çıkar 2 Gün Bekle

byAndroid

byAndroid

Üye
Yeni batarya al en iyisi cihaz samsung mu

Metin137

Metin137

Üye
Bendede sorun var ya nete girdiğim zaman hemen gidiyo sora telin ekranını kapatıp bekyom kendi kendine sarj olur gibi %4kadar artıyo

FK5896

FK5896

Üye
telefonu akşam şarja tak sabah uyandığında çıkart ekran parlaklığını otomatik yap. bunlar etkili olur diye düşünüyorum bende de zte a21 plus var eskiden 5 6 saat anca dayanıyordu. okul açıldı akşamdan sabaha kadar şarjda bıraktım bir süre sonra çok iyi performans almaya başladım bazen 1 buçuk gün bile götürebiliyor. akşamları şarjı %20-25 lerde oluyor. denemeni tavsiye ederim belki bir yararı olur :)

çaminci

çaminci

Üye
    Konu Sahibi
telefonu akşam şarja tak sabah uyandığında çıkart ekran parlaklığını otomatik yap. bunlar etkili olur diye düşünüyorum bende de zte a21 plus var eskiden 5 6 saat anca dayanıyordu. okul açıldı akşamdan sabaha kadar şarjda bıraktım bir süre sonra çok iyi performans almaya başladım bazen 1 buçuk gün bile götürebiliyor. akşamları şarjı %20-25 lerde oluyor. denemeni tavsiye ederim belki bir yararı olur :)
Ekran parlaklik 0 da daha fazla sarj gitmez mi :)

askımm

Üye
ya hocam bt nekadr kullanıosun uzun zamansa bnce git yeni bt al aklın varsa

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Otomatik yapınca sensörler vs. devreye girer ve ekran parlaklığı zamanla artıp azalır. Bu da enerji tüketimine yol açar ve dolayısıyla da otomatikteki şarj performansı %0 ekran parlaklığına göre daha kötü gider.

The Nyks

The Nyks

Üye
Garantisi Varsa Garantiye Gönder

Üst Alt