Uygulama Batarya test uygulaması


enis2334

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ;
Birçok telefon inceleme videolarında batarya testi yapıyorlar. Hangi uygulamayı kullanıyorlar bilen var mı? Hatta bir tanesinde telefonu full şarj iken testi başlatıp batarya bitene kadar bırakıp öyle test ediyorlardı.
 
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
YouTube'da shiftdelete kanalında yapıyorlardı oraya bir bak istersen.
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öncelikle hangi işletim sistemi için Android/iOS?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt