Batarya Şarj Olmuyor (Şişme Yok)

• 23 Temmuz 2014
  • 10708 Okunma
  • 7 Cevap

1. Elimde bir adet Samsung Galaxy S2 var. Bataryada şişme yok fakat şarj olmuyor. Sokette bir sorun olduğunu da sanmıyorum -başka bir batarya ile denedim şarj oldu-. Bataryada hiç bir sorun yoktu, telefon fazla kasmaya başlayınca yeni ROM attım. ROM atma işleminden sonra bu sorun çıktı. Telefonu şarja takınca batarya animasyonunda kalıyor. Sürekli aynı ekran açılıp kapanıyor. Bilgili olan kişiler yardımcı olabilir mi?

Yazan: ethemtugla
  2. Hiç başka birinin şarjini kullandım mı, kaçak şarj kullandım mı 5 10 liraya satılanlardan,
    Veya kendinkini verdim mi

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Başka batarya takınca düzeldiyse sorun bataryada. Fazla kafaya takmaya gerek yok bence.

Samsung ile gönderdi
  4. Ozaman başka yeni batarya al :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Kendi bataryam misafirliğe gittiğimiz yerde kaldı :( Ama sadece başka bir gün kaçak şarj kullandım... Yoksa sağlam batarya. Dilimi sürüyorum, elektriği veriyor normal bir şekilde...

6. Telefonların kullanım kılavuzlarında bile başka orijinal harici şarj kullanmıyor diyor.
    Benim s3 mini vardı eskiden. Bu telefonun şarjı bozulunca başka şarj kullandım kullanmamla birlikte telefon şarj almamaya, sokette sorunlar yapmakta oldu. Neyse sonra orjinal şarj aldım. Düzelldi ve kardeşim 2 yıldır kullanıyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. batarya yalama da türk taktiği herhal

beytullah6767, ethemtugla ve Penci Hoca bunu beğendi.
  8. Yeni batarya alacığız artık...
    ---
    Telefon o günden beri bataryadan bağımsız bir şekilde bekliyordu. Bugün tam batarya almaya gitmeden önce "son bikez deniyeyim" dedim, denedim oldu. Sorun neden kaynaklandı çözemedim ama telefon birkaç gün bekleyince sorun düzeldi... :D

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
11/12/2018 - 09:41