başlık bulamıyorum :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Toffee

Toffee

Üye
arkadaşlar bi ödevimiz var bi konu verildi ve ona göre hikaye yazdım ama başlık bulamıyorum yardım eder misiniz?
Salon geniş ve aydınlıktı.Ömer salona girince gözleri kamaşmıştı.Herkes çok heyecanlı görünüyordu.Ömer hakimlik stajını yeni tamamlamış , görev yerini belirleyecek kurayı çekeceği yerde sırasını beklemekteydi.Adı okunanlar kuralarını çekerken bir an aklına geçmişi geldi.
Ömer henüz bebekken annesi tarafından bir cami avlusuna bırakılmış , bulanlar tarafından polise telsim edilmişti.Polis Ömer’i kimsesizler yurduna yerleştirmişti.Annesi hakkında hiçbir şey bilmiyordu , onu hiç görmemişti.Orada anne sevgisinden mahrum , üzüntülü yıllar geçirmişti.
Yedi yaşına geldiğinde okula başlamıştı , çok mutluydu fakat bütün öğrenciler onun kimsesizliğiyle dalga geçiyordu.Bu , zamanla Ömer’de bir azim doğurmuştu.
Bir gün kantinde , yemek sırasında sınıf arkadaşları Ömer’in önüne geçmeye çalıştılar.Ömer izin vermeyince kavga çıktı.O sırada öğretmenler gelip öğrencileri ayırdıkları için , Ömer’in arkadaşları onu okul çıkışında feci bir biçimde dövdüler.
Ertesi gün sınıfta bir hırsızlık olayı oldu ve suçu Ömer’in üstüne attılar.Fakat Ömer olanlara rağmen hep ayakta kalmayı başardı.
Bir gün yurda gelen yaşlı bir karı-koca tarafından evlatlık olarak alındı.Önce ailesine alışamadı ama başarılı olmak için azmi , onu yeni ailesine bağladı.Yıllar geçti , Ömer hukuk fakültesini kazandı ve fakülteyi hiç sınıfta kalmadan başarılı bir şekilde bitirdi.Hakimlik stajını da başarıyla tamamladı.
Kura çekmek için adının okunması üzerine daldığı hülyadan uyandı.Kendine geldi ve hakim yardımcısı olarak görev yapacağı yeri belirleyecek kurayı çekeceği masaya doğru ilerledi.
bu mu yazdığın hikaye :D
benim ki fena oldu yav :D ama tıkandım :D bnde devamını getirin diye konu açayım..

Burak

Üye
canım bi tane daha aklıma geldi

''şimdiki cocuklar bir harika''

Toffee

Toffee

Üye
benim ki bitti :heyo:
başlıkta geçmişten bir parça.. ama kesin değil salladım :D

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
babamın fikrini uyguladım.küçük ömerin büyük azmi :d:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
Azmin gücü de olabilir

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
konu kapanabilir karar verilmiştir:
KÜCÜK ÖMERİN BÜYÜK AZMİ . babam saolsun :d:

Perfect!

Üye
ömerçip :d: :d:

neyse karar vermişin :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sabreden derviş,
Hakimlik stajını bitirmiş,
Aradan yıllar geçmiş,
Ergenekon'dan içeri girmiş...

Sen bu hikayenin devamını getir bence. Ortada kalmış böyle.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Aslında,
"Ömer'in Hayata Hakim Oluşu"
olabilirdi :naughty:

Başlıktan tam puanı alırdın :ehe

Dafny

Dafny

Üye
    Konu Sahibi
ömerçip :d: :d:

neyse karar vermişin :ehe
aklıma gelmedi değil :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Aslında,
"Ömer'in Hayata Hakim Oluşu"
olabilirdi :naughty:

Başlıktan tam puanı alırdın :ehe
evet evet hemen değiştiriyorum başlığı zaten yarın vericem :D

--------------- Ekleme ---------------

Sen bu hikayenin devamını getir bence. Ortada kalmış böyle.
maddeler halinde olaylar yazıyordu bunlardan bi hikaye oluşturacaktık baska madde yok böle bitiyo :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt