Başkanımızın Konuşması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Sefer

'Sefer

Üye
aziz yıldırım öyle demiyor :)

- - - Eklendi - - -

bunu herkes biliyor ve sizde biliyorsunuz ben sadece hatırlatmak için yazdım (yani hafiyelik yapmak benim görevim değil görevi olanlarda sadece fenerbahçeye yaslanıyor)
galatasarayin averajla şampiyon olduğu ve besiktasi geride bıraktığı sezonu unutmuşum :ehe

ciddi misin unuttuğuna vah vah :ehe biz ankaragücü'nü 8-0 yensekte şampiyon olacaktık 1-0 yensekte, Galatasararaya olan hıncınızdan araştırma yeteneğinizide kaybetmişsiniz :alkis

• Beğen
Tepkiler: turker10

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
havuz olayında başkan bizi suçlu görüyorsanız fenerbahçe'yi çıkarmak için girişim yapacaksınız dedi ve bizde bunun için herşeyi yapacağız dedi.Merak ediyorum bizi suçlu görüyorsanız neden Fenerbahçe'nin havuzda olmaması için girişim yapmıyorsunuz?

Galatasaray'ın tarihine bakın Ankaragücü maçı sadece bir örnek malatyaya giden şahinler doğanlar var.Ayrıca avrupada bile hakem ayarladıklarını eski yöneticileri söylemiş.

Bu arada Aziz Yıldırım orada madem ben şike yaptım kendim için mi yaptım diyerek kulüp ve yöneticinin ayrılamayacağı vurgusunu yapıyor.Hani bazıları var ya bizde yanlış yapan gider kulüp kalır.İşte bu saçma anlayışın karşılığında o açıklamayı yapıyor olayları çarpıtmanın alemi yok.

turker10

turker10

Üye
-namus davası dendi geri çekildi
-havuzdan çıkarız demeye getirildi (blöf tabiki korkutma amaçlı) geri vitese takıldı hemde 5. geri vites o derece
- adam ben şike yaptıysam (yaptı demiyorum tartışma çıkmasın) kendim için yapmadım kulüp için yaptım diyor yani ben ne yanacam herkes yansın demeye getiriyor hala yana yana aziz başkan diyorsunuz... durum ilginç vahim heleki istemem ama vasluıye elenirseniz o zaman neler olacak tahmin edemiyorum...:hmmm

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
aziz başkan onu kişiler ve kulüpler ayrılır diyen şahıslara söylüyor.Vaslui'ye elenirsek birşey olmaz.Zamanında siz nasıl karpaty'e tromso'ye elendiniz ne oldu?Dünyanın sonu mu geldi?

'Sefer

'Sefer

Üye
young boysu unutmayalım lütfen

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
ben o örneğine karşı verdim doğru young boys da var her takım elenebilir demeye getiriyorum dünyanın sonu değil :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
fenerbahçenin küme düşmesini isteyen galatasarayli taraftarlar nedense her sene fenerbahçe derbisini bekler bunuda anlamış değilim :hmmm
yok yenemiyorlarda heralde bu yüzden küme düşmesini istiyorlar fenerbahçe olmazsa bizi yenebilecek takımda kalmaz diye düşünüyorlar heralde :ehe
başka bir açıklaması varmı acaba :hmmm

• Beğen
Tepkiler: greenmile
'Sefer

'Sefer

Üye
Geçen yıl küme düşeceğiz diye ağzını bi karış açıp sevinenler kadıköyde kaldırılan kupadan sonra ülkeden göç etmiş ilginç :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Savci berk fenerbahçe şampiyon olmasaydi operasyon yapmiyacatik demiş
fatih terim ne demişti iş son maça kalinca şampiyon olamazsak farkli konuşuruz

işte fark burada bazilari menfaatini kolluyor

biz ise her koşulda başkanimizi destekliyoruz aradaki fark bu

stadta polisle kavga etmek farkli bir durum yani algida sorun var

greenmile

greenmile

Üye
    Konu Sahibi
zaferler başkaldırışla olur birilerinin ellerini yalayarak değil.

Tarihe bak anlarsanız;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt