Başkalarının Mesajlarını okuma !!!

 • 19 Ağustos 2010
 • 23423 Okunma
 • 7 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. Slm arkadaşlar bi tehdit aldımda başkaları bana gelen ve benden giden mesajları internet ortamında okuma imkanı varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler....
   


  Yazan: @NLY
 2. evet Var Ama o Şekilde degil Gider Ciazını Alır Telefon Dinleme Mesaj'laşmaları Okuma Ciazı operator ciazları yanı ortalama 2000-3000 TL ye yakın masrafı olur :)
  varsa o kadar masraf ediip seni tehdik edicek kimse ?

  Öbür Türlü Cok Zor MESAJ GÖNDERİR AMA ATTIGIN MESAJLARI GELEN MESAJLARI OKUYAMAZ...
   
 3. bu programları her önüne gelen alabiliyomu belki adamın bi tanıdığı vardır bu işlere meraklı falan :)
   
 4. bence olmaz polise şikayet edersin adama da yaz seni polise werdim bi daha seni aramayı bırak numaranın tek rakamını bile kullanmaz
   
 5. telefonununda gelen giden mesajları birilerine yollayan proğram varsa okunabilir.genel de ikinci el ve hediye olarak alınan telefonlarda bu tür proğramların olma ihtimali daha yüksek.tehdit alıyorsan savcılığa şikayet et.tehidt eden kişi en azından güzel bi şekilde yetkili kurumlar tarafından uyarılır.
   
 6. katılıyorum
   
 7. < Resmi açmak için tıklayın >
  celibar < Resmi açmak için tıklayın >

  telefonununda gelen giden mesajları birilerine yollayan proğram varsa okunabilir.genel de ikinci el ve hediye olarak alınan telefonlarda bu tür proğramların olma ihtimali daha yüksek.tehdit alıyorsan savcılığa şikayet et.tehidt eden kişi en azından güzel bi şekilde yetkili kurumlar tarafından uyarılır. AYNEN OLE
   
 8. savcılık yolu bence tam etkin sayılmaz. yüzlerce sorunlu dava dosyasına bakamayan mahkemeler bu tip beni tehdit etti, bana mesajla şunu yazdı konu suç duyurularına hiç bakmaz. cinayet olayı felan olursa köküne kadar söker çıkarırlar ama. o zaman devlet devreye girdiği için özel izinle dinlemeler olur.
  zaten atılan mesajlar, ve konuşmalar arşivleniyor. belirli periyotlarla silindiklerini felan biliyorum. ama bunlar basit iş değil.

  birde bayanlara tavsiyem bu tip konularda direk aile ile paylaşım yapın. Baba yada eş yada erkek kardeş bu tip tehditi savuran zırzoplarla iletişime geçince her hücresi gevşer o tehditi edenin. en etkili yöntemdir.
   
Yüklüyor...
17/01/2018 - 12:25