Barkod Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ouSahin

ouSahin

Üye
    Konu Sahibi
Adobe Photoshop programlarında Barkod Yapmak

Bu çaLışmaya ne gerek var diyebiLirsiniz ama sizden bir proje istendiği zaman bütün çaLışmayı kendiniz yaparsanız hazır resim değiLde çaLışmaLarı kendiniz 0 dan oLuşturursanız oLumLu izLenim bırakırsınız Bunun gibi çaLışmaLara yer vereceğim...


Yeni bir çalışma aLanı açın (100*100 veya 150*150)
FiLter - Noice - Add Noice geLin ve ayarLarı resimdeki gibi yapın
FiLter - BLur - Motion BLur geLin ve ayarLarı resimdeki gibi yapınImage - Adjustment - Curves geLin ve ayarLarı resimdeki gibi yapınSon oLarak (T) basarak gerekLi yazıLarı yazın
Resmimizin son haLi

 

barcodex

Üye
doğru barkodun tek adresi ...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt