Barcelona - Arsenal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jeacona

jeacona

Üye
    Konu Sahibi
Barcelona - Arsenal
tahminleri alalım

bence barca 2-1 alır

yitik savaşçı

Üye
Arsenal&#39;in müzesine giren tek avrupa kupası; mücadelesi 99 yılında kaldırılınan <span style="color:#990000">Kupa Galipleri Kupası</span>. <span style="color:#990000">93/94</span> sezonunda finalde <span style="color:#990000">Parma</span>&#39;yı deviren Arsenal tarihindeki ilk kupasını kazanmış oldu.

Bu sezona kadarki en büyük başarısı ise, <span style="color:#990000">99/00</span> sezonunda <span style="color:#990000">Uefa Kupası</span> finaline yükselmesi. <span style="color:#990000">17 Mayıs 2000</span> tarihinde Danimarka&#39;nın Kopenhag kentinde finalde <span style="color:#990000">Galatasaray</span> ile karşılaşan Arsenal tarihindeki 2. kupayı alma fırsatını tepmişti.

Bu sezon bir ilke imza daha atan Arsenal <span style="color:#990000">Şampiyonlar Ligi</span> tarihinde yarı finale merhaba diyor ve ardından finale yükseliyor. Arsenal için final tarihi bir kez daha 17 Mayıs... Bakalım bu kez başarı sağlayacak mı?

Barcelona&#39;nın ise müzesinde 7 avrupa kupası bulunuyor. 1 <span style="color:#990000">Şampiyonlar Ligi Kupası</span>, 4 <span style="color:#990000">Kupa Galipleri Kupası</span>, 2 <span style="color:#990000">Super Kupa</span>...

Henry ve Ronaldinho finale yakışan iki müthiş futbolcu... Ama kupa Barcelona&#39;ya gitmeli...

Maç tahminime gelince 3-2 Barcelona kazansın; bol gol seyredelim...

sadoes

sadoes

Üye
mac normal suresi 1-1 biteer uzatmada barca yener

impavidus

impavidus

Üye
Bol gol fikrine katılıyorum Adına yakışan bir final olmasını diliyorum

Tahminime gelirsek ben de 3-1 Barcelona diyorum

gknky

gknky

Üye
1-1 berabere

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
in&#351;allah en az gecen seneki gibi eglenceli guzel bi final olur
bnm tahminmce barcelona 3-2 al&#305;r

G_Unit

G_Unit

Üye
barca alır 2-0

yitik savaşçı

Üye
Haydi millet tahminleri duyalım...

Lion Heart

Lion Heart

Üye
barca 2-0

e.m.r.e.c.i.x

e.m.r.e.c.i.x

Üye
Finalin adı Barcelona-Arsenal

Şampiyonlar Ligi&#8217;nde 2005-06 sezonu finali Barcelona ile Arsenal arasındaki mücadeleye sahne olacak.

sizce hangi takım daha şanslı yada sonuç ne olabilir görüşlerinizi bekliyorum.....

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
elbetteki barça kupayı alacak barça yedekleriyle dahi oynasa bu maçı alır arsenalde henry den başka oyuncu yok&#33;

hidayet

hidayet

Üye
çok güzel bir maç izleyeceğimiz kesin

bence barcelona alır

SALVADORE

SALVADORE

Üye
barca 3 arsenal 2 maç sonucu

kikaksk

kikaksk

Üye
tabiki barcelona...

yitik savaşçı

Üye
Maça bir buçuk saat kaldı; tahminleri duymak istiyorum.

ABC

ABC

Üye
90 dakka 2-2 biter uzatmalrda veya penaltıyla barca alır

goller:ronaldinho,eto&#39;O;henry toure

DuNKeR

Üye
futbol ile pek ilgilenmem ama bascelonanın kazanmasını isterim çünkü ronadinhonun şovunu izlemek istiyorum ve ronaldinhoun oynamadığı maçları kazanamadı gördüğüm kadarıyla (yanlıs olabilir)

yitik savaşçı

Üye
İlk yarı neydi öyle?&#33; Kaleci kırmızı kart gördü; Arsenal 10 kişi... Ama golü Arsenal buldu...

İkinci yarı neler doğurur bilinmez; seyredip görelim.

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
evet haklısın çok büyük bi süpriz doğrusu hayretler içerisindeyim

мιѕтαα

мιѕтαα

Üye
uff derli dehset bi mac harika kadi bakalım bzm arkadas ilk yarı arsenal 2. yarı barca dedi bakalım olcak mı olursa 1 e 25 weriyo abooo 10 milyon bastı + yanında bankomaclar wat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt